Kelionės su vaikais

Vaikai – didžiausias mūsų džiaugsmas, ir mūsų visų tikslas yra padaryti juos laimingais. Tai padaryti yra daug būdų, tačiau vienas iš paprasčiausių – tai kelionė. Tačiau kelionės su vaikais turėtų būti kitokios, nei įprastos, kad jos patiktų ir patiems vaikams, ir Jums. Būtent kaip tai padaryti, mes Jums ir patarsime.

keliones_su_vaikais

Kelionei su vaikais reikia pasiruošti įpatingai gerai

Kaip ir daugelyje mūsų straipsnių, informaciją pateiksime punktais. Taip Jūs ją paprasčiau įsisavinsite, ir sugaišite mažiau laiko ją skaitydami.

  1. Pasiruoškite žaislų, jei laukia ilga kelionė lėktuvu. Jūs net neįsivaizduojate, kiek sutaupysite nervų, jei vaikas bus užsiėmęs naujais, nematytais žaislais, susidomėjęs žaislais, jis net nenorės išlipti iš mašinos!
  2. Jauniausiesiems Disnėjaus nereikia

  3. Nedarykite klaidos, ir nesitempkite vaikų iki trijų metų į Disnėjų. – iš ten jie ir jūs išsinešite nieko kito kaip nuovargį ir blogą nuotaiką. Taip yra todėl, kad tokie vaikai dėmesio negali ilgai sukaupti dėmesio, ir visos linksmybės Jiems greitai atsibos.
  4. Neprisirinkite per daug mantos. Dešimties metų mergaitei tikrai nereikia 10 suknelių 2 savaičių kelionei. Galu gale, visus krepšius reikės nešti ir Jums, tad vėlgi – tai sukels Jums nepatogumų.
  5. Planuojant kelionę, klauskite ir vaikų nuomonės. Sužinokite ko jie nori, ir jei Jums pasiseks tai sužinoti, o gal net išpildyti jų norus – kelionė bus praėjusi puikiai.

Tad štai tokie keli kelionės su vaikais patarimai. Nepamirškite domėtis ir daugiau, kadangi gera kelionė paliks tik teigiamus įspūdžius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *