Kelionės traukiniu

Traukiniai – tai lyg ir atgyvenusi, pamiršta keliavimo priemonė, kurią daugelis žmonių gana stipriai nuvertina. Tačiau kaip yra iš tikrųjų? Ar keliauti traukiniu apsimoka, o jei apsimoka, tai kodėl? Štai į kokius klausimus mes atsakysime šiame straipsnyje.

Keliones_traukiniu

Kelionės traukiniu šiais laikais yra pigios, greitos ir komfortabilios

Ir iš tiesų – traukiniais keliauti verta. Kodėl? Neaušinsime ir pateiksime 4 priežastis, kodėl verta rinktis būtent kelionę traukiniu.

Keletas punktų, kodėl verta rinktis kelionę traukiniu

  1. Keliaudami traukiniu sutaupysite begalę pinigų. Ypač tai pasireikš, jei keliausite trumpais atstumais. Kartais keliaujant traukiniu įmanoma sutaupyti net 200 ar 300 litų, kuriuos galima išleisti geram viešbučiui.
  2. Pastovios kainos. Oro uostuose bilieto kainos priklauso nuo visko, ir jos pastoviai keičiasi – pirmadienį bilieto kaina gali būti kelis kartus didesnę už tą, kuri bus penktadienį.  Štai šioje srityje traukiniai taip pat gauna didelį „bonusą“.  Keliaujant traukiniu visiškai nesvarbi kelionės diena ir bilieto tipas – bet kokiu atveju Jus sumokėsite vienodą pinigų sumą.
  3. Taip pat pavėlavus į traukinį nežlugs visi Jūsų dienos ar net savaitės planai, kadangi tuo pačiu maršrutu daugelis traukinių važiuoja kas kelias valandas ar net dažniau.
  4. Taip pat į traukinį galite pasiimti žymiai daugiau bagažo. Dauguma oro linijų nemokamai į lėktuvą leidžia įsinešti IKI 22 kilogramų bagažo. Keliaujant traukiniu nemokamai gausite net 113kilogramų. Tai yra tikrai daugiau, nei reikia.

Tad štai tokios yra 4 mūsų priežastys, kodėl verta rinktis kelionę traukiniu. Kaip matote, pasirinkę ją tikrai neprašausite.  Aišku yra ir tokių atveju, kada galima ir pralaimėti, todėl svarbiausia viską teisingai apsvarstyti ir palyginti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *