Kelionės vaistinėlė

Nuo vaikystės daugeliui iš mūsų buvo sakoma, kad sveikata yra aukščiau visko. Iš tiesų taip ir yra, ir sveikata reikia rūpintis visuomet, net kelionės metu. Tam, kad kelionėje, ištikus nelaimei, būtumėte pasiruošęs ją „sutikti“ tinkamai, būtinai reikia pasiruošti kelionės vaistinėle. Šiame straipsnyje, mes jums ir papasakosime, kas turi ją sudaryti.

Keliones_vaistinele

Tinkama keliones vaistinėle pasirūpinti būtina

Visų pirma reikėtų pasirūpinti vaistais nuo viduriavimo. Net 30% turistų nutinka ši bėda, ypač keliaujant Afrikos, Azijos šalyse.

Kad tinamai susidoroti su alergijomis, pasirūpinkite antihistamininiais preparatais, antraip Jūsų kelionė gali pasisukti ne tokia linkme, kokia Jūs tikėjotės.

Pasiruoškite ir tokių vaistų kaip ibuprofenas, skirtu malšinti skausmui.

Na ir vertėtų nepamiršti su savimi turėti antibakterinio kremo, ypač keliaujant į mažiau išsivysčiusias šalis.

Taip pat norėtume pasidalinti ir keliais patarimais, ką reikėtų padaryti prieš iškeliaujant.

  • Jei Jums reikalingos kokios nors vakcinos, skiepykitės likus 6 savaitėms iki kelionės pradžios. Daugelis vaistinių preparatų stipriausiai veikia būtent tuo laiku.
  • Prieš pat kelionę atlikite medicininę apžiūrą, taip pat sužinokite, ar yra medikamentų, kuriuos Jums reikėtų turėti su savimi.
  • Pasiruoškite ir nelaimėms. Sužinokite už ką Jūsų gyvybės draudimas galės sumokėti, jei užsienyje teks susitikti su daktarais. Su savimi turėkite nors keletą iš reikalingų medikamentų, nešiokitės medicininės informacijos apyrankę.

Tad štai toks mūsų straipsnis apie kelionės vaistinėlę. Būtinai pasirūpinkite ja, antraip jūsų kelionė gali baigtis ne taip, kaip Jūs norėtumėte.

http://youtu.be/q6IJ8f1Za0k

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *