Kelionės vasarą

Vasara – atostogų metas, ir apskritai, vienas iš dėkingiausių metų laikų kelionėms. Vasarą vyksta daugiausia festivalių, taip pat šis metų laikas yra pats šilčiausias, tad pasilinksminimai paplūdimiuose – neatsiejama šio metų laiko dalis. Šiame straipsnyje pateiksime keletą pasaulio vietų, į kurias geriausia keliauti vasaros mėnesiais.

Kelionės_vasarą

Kelionės vasarą būna vienos iš labiausiai atpalaiduojančių

Keista, kad straipsnį apie keliones vasarą pradėsime nuo vietovės, kurioje vasara net nekvepia. Tai yra Patagonijos regionas Argentinoje. Čia vietą sau ras tiek pradedantysis, tiek slidinėjimo ekspertas. Taip pat jūs lydės nuostabūs vaizdai, bei raiti „pasivaikščiojimai“ po vietines vietoves.

Ledyno nacionalinis parkas – tai tikras gamtos perlas esantis tolimojoje Aliaskoje. Čia galima išvysti itin daug ir ypatingai gražių ledynų, taip pat šioje vietoje galima sutikti tokių ypatingai retų gyvūnų, kaip rudieji lokiai, kalnų ožiai.

Stokholmo archipelagas – vienas iš kelionės vasarą tikslų

Dar viena iš tokių pasaulio vietų, kurias būtina aplankyti nors kartą gyvenime yra Stokholmo archipelagas. Čia yra susitelkę net 25’000 tūkstančiai salų, tad ši vieta jau yra praminta „akmenų sodu“. Nuostabus vanduo, ir tobuli, menkai žmogaus paliesti, kraštovaizdžiai nepaliks abejingų.

Azorų salos – tai ideali Portugalijos salynas, esantis per tūkstantį mylių nuo šios valstybės. Čia galima sutikti balto ir juodo smėlio papūdymių, o esantys ugnikalniai tik dar labiau pagilina tą nuostabų vasaros jausmą. Šioje vietoje yra gausybė natūralių olų, bažnyčių, grotų, muziejų.

Tad štai tokios galėtų būti kelionės vasara. Kelionės vasarą tikslų gali būti daug, tik reikia išsirinkti vieną, sau tinkantį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *