Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Kelionės Vasario mėnesį

Kelionės Vasario mėnesį

04 02 2012 | Komentuoti


Vasaris – bent jau mūsų Lietuvoje, vienas iš „neįdomiausių“ mėnesių. Tačiau paskutinį žiemos mėnesį taip pat puikiai galima išnaudoti keliaudami svetur. Štai keletas vietų, į kurios galėtų būti puikus tikslas kelionėms Vasario mėnesį.

Keliones_vasario_menesi

Kelionės vasario mėnesį gali būti šaltos, tačiau šaltuko galima ir išvengti

Turbūt viena iš geriausių progų Vasario mėnesį iškeliauti svetur, tai yra Valentino diena. Jūs ne tik palepinsite save, bet ir nustebinsite savo mylimąjį, kas yra ypatingai šaunu. Valentino dienos proga galite aplankyti tokius miestus, kaip Paryžius, o galbūt net nukeliauti į Ameriką, į New Yorką, ar San Franciscą.

Tinkamai išnaudokite slidinėjimo sezoną. Nuvykite į Alpes, ar kitą slidinėjimo kurortą, kur galėsite ne tik išmokti valdyti slides, bet ir puikiai praleisti laiką.

Viena iš kelionių vasario mėnesį gali būti į Karibų salas

Jei iš tiesų norite pajusti šilumą, apsilankykite Karibų jūroje. Šiuo metu paplūdimiai ir saulė čia yra bene vienintelis išsigelbėjimas nuo šaltų, o gal net ir žvarbių orų.

Galima apsilankyti ir Naujojoje Zelandijoje. Tiesa, kad pamatyti visą šios vietovės grožį reikia turėti gana daug laisvo laiko, tad atitinkamai reikės ir itin didelių išlaidų.

Visgi, jeigu Jums visai nėra noro pabėgti nuo gana šaltų Europos orų, aplankykite pietinę, arba vakarinę žemyno dalį. Turistų srautai čia itin apmažėję, tad atsiveria nemažai linksmybių.

Štai kokios gali būti Jūsų kelionės Vasario mėnesį. Šis mėnuo gana šaltas, tad Vasarį galima puikiai pasilinksminti slidinėjimo kurortas, bet jeigu aktyvus sportas Jūsų netraukia, savo vietą rasite ir pietinėje Europos dalyje, o gal net Amerikoje.

http://youtu.be/cHg46dhGlw8
Žymės:

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2010 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą. Draugai:Darbas Norvegijoje Anglija