Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Kelionės žiemą

Kelionės žiemą

04 04 2012 | Komentuoti


Žiema – toks metų laikotarpis, kai retas galvoja apie keliones. Iš tiesų kelionės žiemą yra įdomios, o vietų, kurias reikėtų aplankyti šiuo laikotarpiu – taip pat nemažai, viskas priklauso nuo Jūsų, ir Jūsų pomėgių. Tad pasižvalgykime, ir nuspręskime, kur geriausia keliauti žiemą.

Keliones_ziema

Kelionės žiemą tikslu gali tapti pietų Europa, arba slidinėjimo kurortas

Kalbant apie gana pigias vietas, galima paminėti jau dažnai turistų linksniuojamas Tenerifės salą Kanarų salyne. Taip pat šiuo metu ypatingai populiarūs yra kurortai Raudonosios jūros regione – nuvykti į juos nesunku. Taip pat ypatingo populiarumo susilaukia Madeiros sala, kuri vis dėl to yra gana paprasta. Nepaisant to, ji itin gerai tinka paprasčiausiems pasivaikščiojimams, ir pasideginimams saulėje.

Ieškote ko nors neįprasto? Tokiu atveju Jums galime pasiūlyti La Palmos salą. Ši sala nėra tokia didelė, kaip kitos Karibų salos, tačiau joje yra kažko tokio, kas padaro ją visiškai kitokią, nei kitos šios vietos salos.

Jeigu norite pamatyti pasaulį, o ne degintis saulėje, aplankykite Egiptą, pamatykite garsiąsias piramidės, Karalių slėnį. Nepamirškite ir garsiojo Nilo kruizo, kurio metu puikiai pasiilsėsite, ir pamatysite Amazonės gamtą.

Tad štai tokios būna kelionės žiemą. Iš tiesų, šis laikotarpis – turbūt tinkamiausias aplankyti šiltuosius kraštus – Afriką, pietų Europą, kadangi šiuo metu orai čia nėra pernelyg karšti.
Žymės:

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.