Kelionės

Kelionės tai žmonių judėjimas į gana tolimas vietoves, bet kokiu tiklu ir bet kuriam laikotarpiui, naudojantis transportu arba be transporto. Judėjimas tarp vietovių, kur yra praleidžiamos tik kelios minutės nėra vadinamas kelione. Toks yra kelionės apibrėžimas.

Kelionės

Kelionės

Žmogus pradėjo keliauti jau nuo savo atsiradimo pradžios. Pirmiausia buvo keliaujama pėsčiomis, po to jojama, vėliau išrasti vežimai, dviračiai, traukiniai, automobiliai, laivai, lėktuvai. Dabar žmonės dažniausiai keliauja automobiliais bei lėktuvais.

Automobilis puiki alternatyva norintiems keliauti su šeima ir pamatyti kuo daugiau lankytinų vietų ir gamtos peizažų.

Kelionių agentūros dažniausiai organizuoja keliones autobusais bei lėktuvais. Autobusais organizuojamos pažintinės kelionės. Lėktuvais dažniau poilsinės.

Dabar puikios galimybės sudarytos kelionių mėgėjams. Kelionės siūlomos patraukliomis kainomis, visu metus, į daugybę pasaulio šalių ir miestų. Galima susiorganizuoti keliones net ir į slapčiausią pasaulio kampelį.

Kelionės lėktuvu daug komfortiškesnės ir kelionės tikslas pasiekiamas greičiau. Keliaujant automobiliu ar autobusu, galima pamatyti daugiau vietovių, vien kelionės maršrutas pateikia daugybę nuostabių vaizdų, kurie nematomi skrendant lėktuvu.

Kelionės gali būti vietinės, regioninės, nacionalinės ir tarptautinės. Keliaujant į tarptautines keliones dažniausiai prašoma paso, o kartais reikia vizos, priklausomai į kokią šalį vykstama. Europos Sąjungos šalių piliečiai gali keliauti Europos Sąjungos teritorijoje turėdami tik asmens tapatybės korteles ar pasus.

Populiarėja kelionės aplink pasaulį. Pirmasis pasaulį 1519-1522 metais apiplaukė Vasko Degama ir įrodė, kad pasaulis yra apvalus.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *