Kelionių agentūra Novaturas

Novaturas

Novaturas

Novaturas, didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse, siūlo poilsines, pažintines, slidinėjimo atostogas.

Poilsines keliones organizuoja į Egiptą, Tenerifę-kanarų salas, Maroko, Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Portugalijos, Ispanijos kurortus.

Novaturas Organizuoja pažintines keliones po Egiptą, Jordąniją, Prancūziją, Ispaniją, Maroką, Portugaliją, Turkiją, Italiją, Austriją, Kroatiją. Galima pasirinkti iš daugybės pasiūlymų ir vienos kelionės metu susipažinti net ir su trijų šalių kultūrą, pamatyti įspūdingiausias lankytinas vietas, paragauti tradicinių patiekalų.

Novaturas organizuoja keliones ir į tolimuosius kraštus. Pasinaudojus Novaturo teikiamais pasiūlymais galima už patrauklią kainą apsilankyti, Kenijoje, Balio saloje, Indijoje, Islandijoje, Šri Lankoje, Tailande, Kuboje, Meksikoje, Kinijoje, Tibete, Brazilijoje, JAV, Autralijoje, Peru, Japonijoje.

Organizuoja slidinėjimo keliones į Italiją.

Novaturas organizuoja keliones lėktuvu, bei autobusu.

Novaturo paskutinės minutės pasiūlymai

Pastoviai atnaujinami paskutinės minutės pasiūlymai. Paskutinės minutės Novaturo pasiūlymai – tai specialūs kelionių pasiūlymai iki kurių pradžios likę:

Poilsinėms kelionėms ne daugiau kaip 14 dienų

Pažintinėms kelionėms ne daugiau kaip 15 dienų

Tolimųjų kraštų kelionėms ne daugiau kaip 30 dienų.

Nors kartą keliavusiems su Novaturu Danske bankas nemokamai gali išduoti prestižinę tarptautinę MasterCard kortelę, su išskirtinėmis privilegijomis ir nemokamu kelionės draudimu keliaujant su Novaturu. Kortelę galima užsisakyti bet kuriame Danske banko padalinyje arba internetu.

Bagažas keliaujant su Novaturu

Kiekvienas vyresnis nei dviejų metų keleivis su savimi gali vežtis 15-20kg registruoto bagažo ir 5 kg rankinio bagažo. Rankiniu bagažu turi rūpintis pats keleivis Novaturas už tai neatsako.

Novaturo organizuojamas keliones galima įsigyti internetu arba kelionių organizatoriaus padaliniuose visoje Lietuvoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *