Kelionių agentūros

Kelionių agentūra tai mažmeninės prekybos verslas, kuris parduoda keliones, bei su jomis susijusias paslaugas bei produktus pirkėjams iš tiekėjų.

Kelionių agentūros

Kelionių agentūros

Tiekėjai šiuo atveju avialinijos, automobilių nuomos, viešbučių, geležinkelių, kruizinių linijų, ekskursijos ir kelionių paketai sujungti į vieną. Kelionių agentūra tai atstovybė, kurioje atostogų paketą galima nusipirkti greičiau ir papraščiau, nereikia patiems ieškotis skrydžių, viešbučių, pervežimo paslaugų – visus klausimus susijusius su atostogomis ar kelionėmis sutvarko kelionų agentūra.

Moderni kelionių agentūra pasirodė IX amžiaus pabaigoje, Thomas Cook buvo pirmoji agentūra siūliusi ne tik savo keliones kliesntams, bet ir atsovavo kitų bendrovių interesus.

Pagrindinė kelionių agentūros užduotis tarpininkauti tarp pardavėjo ir pirkėjo. Kelionių agentūros rūpinasi kelionių produktais bei paslaugomis, kurias siūlo pirkėjams, kelionių bei įspūdžių ištroškusiems klientams.

Kelionių agentūros koja kojon žengia su technologijomis. Dabar savo pasiūlymus pateikia savo internetiniuose puslapiuose, galima rasti kainas, viešbučius, pasirinkti kelionių šalis ar miestus, kurortus, kitas pageidaujamas paslaugas. Galima keliones užsisakyti ir internetu.

Lietuvoje veikia 346 kelionių agentūros. Ne visada lengva išsirinkti iš tokios gausos agentūrų, juolab kad siūlomų kelionių kainos bei maršrutai labai panašūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *