Kelionių akademija

Kelionių akademija nuo 2005 metų egzistuojanti kelionių agentūra. Kuria vis naujas pažintinių bei poilsinių kelionių programas, dirba su grupėmis ir pavieniais keliautojais, daro vizas ir organizuoja vaikų vasaros stovyklas Lietuvoje bei užsienyje.

KubaKelionių akademija viena populiariausių kelionių agentūrų Lietuvoje. Siūlo tiesiogines keliones į šilumos kraštą Turkiją, dieviškąją legendomis ir mitais apipintą Graikiją, Kretos salą. Organizuoja keliones į piramidžių kraštą Egiptą, saulėtąją Ispanijos salą Tenerifę ir egzotiškąjį Tailandą. Taip pat siūlo poilsines keliones į egzotines šalis su persėdimais Londone, Frankfurte, Amsterdame, Varšuvoje.

Kelionių akademija siūlo keliones į egzotinius kraštus. Egzotinę pažintinę kelionę į Tailandą, Indiją, Vietnamą, Kiniją, Kubą, Vietnamą, Peru, Libaną ir kitas egzotiškomis vadinamas šalis.

Gaukite asmeninį kelionės į Indiją pasiūlymą tinklalapyje http://www.kelionesiindija.lt.

Kelionių akademijos internetiniame tinklalapyje galima surasti pigiausius viešbučių pasiūlymus ir užsisakyti internetu. Garantuojama gera viešbučio kaina ir greitas viešbučio patvirtinimas.

Kelionių akademijos agentūra siūlo keliones autobusais. Kelionės į Baltarusiją, Lenkiją, Latviją, Vokietiją, Rusiją, Estiją ir kitas šalis įdomiais maršrutais.

Agentūra siūlo kruizinias keliones. Mažasis Baltijos kruizas, Ryga-Stokholmas-Rundalė, Mini kruizas( Estija, Suomija, Švedija), Romantiškasis kruizas Baltijos jūra ir kiti verti dėmesio pasiūlymai Kelionių akademijos sąraše.

Taip pat galima įsigyti stovyklų paketus. Daugiau nei 50 įvairiausių stovyklų įvairiausiose šalyse ir kampeliuose. Į stovyklas siūloma vykti autobusu arba savo transportu.

Kelionių akademija siūlo ir paskutinės minutės pasiūlymus. Keliones į gundančias šalis galima rasti ir per pus pigiau, tik į kelionę daiktus reikės dėtis skubiau.

Daugiau informacijos Kelionių akademijos internetiniame puslapyje arba biuruose. Didžiausios atstovybės Vilniuje ir Kaune.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *