Kelionių organizatorius TezTour

Teztour tarptautinis kelionių organizatorius.  Savo veiklą 1994 metais pradėjusi kompanija bendradarbiauja su 20 tarptautinių kompanijų.

tez tour

tez tour

Teztour organizuoja keliones į Egiptą, Turkiją, Tailandą, Dominyką, Šri Lanką, Kubą, Maldyvus, Graikijos bei Ispanijos kurortus. Nuo 2009 metų tarptautinis kelionių organizatorius turi savo atsovybę ir Austrijoje. Siūlomos slidinėjimo, poilsinės, sveikatingumo bei pažintinės kelionės.

Teztour kelionių organizatorius skrydžius organizuoja iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Rumunijos, Bulgarijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano, Moldovos bei Armėnijos.

Poilsiniuose kurortuose esantys teztour grupės atstovai rūpinasi turistų ekskursijomis, bei pervežimu.

Kelionių organizatorius visada stengiasi pateikti kuo aukštesnės klasės viešbučius ir visada stengiasi, kad atitiktų kainos ir kokybės santykis.

Tez tour paslaugas teikia ir internetu, galima susirasti palankiausias kaians, pateikti atostogų pasiūlymai, viešbučiai ir kita reikalinga informacija planuojantiems atostogas.

Teztur skrydžiai iš Vilniaus

EGIPTAS

Hurgada,

Šarm el Šeichas

ISPANIJA

Tenerifė

Barselona

Maljorka

TAILANDAS

Bankokas

TURKIJA

Antalija

Bodrumas

Marmaris

GRAIKIJA

Heraklionas

Bagažas skrendant su TezTour

Kiekvienam keleiviui skendančiam su TezTour leidžiama vežtis 20kg registruoto bagažo ir 8kg rankinio bagažo. Vežantis daugiau bagažo negu leidžiama reikia papildomai mokėti už kiekvieną papildomą kilogramą. Jeigu kelionės metu bagažas dingsta arba yra sugadinamas, reikia netrukus informuoti teztour atstovą ir pranešti oro uosto bagažo tvarkymo tarnybai. Už rankinį bagažą kelionių agentūra TezTour neatsako, juo turi rūpintis pats keleivis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *