Kelionės Lapkritį

Lapkritis – tai gana „vėsokas“ mėnuo, itin netinkamas turizmui daugelyje pasaulio šalių. Tiesa, šis faktas nėra itin teisingas, kadangi kelionės Lapkritį taip pat yra sėkmingai įmanomos. Tad pasidomėkime, kokios gali būti kelionės Lapkričio mėnesį, bei kuom jos ypatingos.

keliones-lapkriti

Kelionėms Lapkritį ypatingai tinka Kroatija

Visų pirma, tai kelionės Lapkritį yra bene pigiausios ir palankiausios tiems, kurie nemėgsta eilių – Lapkritį žmonių ir tuo pačių turistų srautas yra gana mažas, taip pat nedidelės yra apgyvendinimo/pragyvenimo kainos. Negana to ir lėktuvo bilietai yra pigesni, tad keliaudami Lapkričio mėnesį galite sutaupyti visai nemažai pinigų.

Kelionėms Lapkritį ypatingai tinkama Kroatija

Kalbant apie konkrečius kelionės Lapkritį taškus, pirmiausia galima paminėti Dubrovniką, Kroatijoje. Šis miestas yra vienas iš gražiausių ir šilčiausių Europos miestų, kurio paplūdimiuose net Rudenį galima degintis ir grožėtis Adrijos jūros vaizdais.

Turbūt ypatingai skamba ir Tenerifės ar Kanarų salų pavadinimai. Šios vietovės taipogi ypatingai šiltos, tad rudenį susilaukia itin didelio turistų srauto. Lapkričio mėnesį Tenerifė pasiūlys galybę nuostabių, vietinių festivalių, taip pat tai yra vienas iš puikiausių metų laikų išbandyti vietinę šios vietovės virtuvę.
Tad štai tokios gali būti kelionės Lapkritį. Lapkritis galbūt ir neatrodo kaip pats geriausias laikotarpis kelionėmis, ir tai turbūt nėra pats geriausias pasirinkimas, tačiau „nepernešantiems“ karščio, ir norintiems pabėgti nuo „Lietuviško rudens“ tai galbūt yra visai neblogas pasirinkimas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *