Kenijos miestai

Kenija – Afrikos šalis žadanti turistams daug. Ir ne tik todėl, kad iš turizmo šalis uždirba daugiau nei pusę BVP, tačiau ir todėl, kad Kenijos miestai turi ką pasiūlyti turistui.

Uhuru_parkas

Kenijos miestai pasižymi nuostabiais parkais

Žalias Kenijos miestas

Šalies sostinė Nairobis vadinama „Žaliu miestu saulėje“. Šis miestas, kilęs iš paprastos geležinkelio stotelės, keliautojui gali pasiūlyti nuostabius parkus, apžvalgos aikšteles, bei memorialus.

O parkų šiame mieste itin daug. Bene garsiausias – Uhuru parkas, kuris yra įsikūręs tarp centrinio, bei Upper Hill rajonų. Iš jo atsiveria nuostabus vaizdas į miesto centrą. Šalia jo rasime Centrinį parką, kuriame stovi memorialas Jomo Kenyatta‘ai, pirmąjam Kenijos prezidentui.

Viena iš vietų kurias turėtų aplankyti turistas būdamas Nairobyje – Nairobio nacionalinis parkas, kuriame galima rasti įvairių egzotinių gyvūnų – žirafų, raganosių, liūtų. Taipogi būnant čia, patartina aplankyti ir šias vietas:

  • Karen Blixen muziejų
  • Bomas of Kenya
  • Giraffe Centre

Dar vienas įdomus Kenijos miestas – Kisumas. Tai yra Kenijos uostas, bei trečias pagal dydį miestas Kenijoje. Jame yra išties akiai malonių vaizdų. Kad ir  Hippo Point. Tai yra apžvalgos aikštelė netoli Viktorijos ežero. Nuo jos galima žiūrėti nuostabius saulėlydžius niekieno netrugdomam.

Reikėtų apsilankyti ir Maasai Mara rezervate. Čia nesunkiai pamatysite laukinius liūtus, ir kitus gyvūnus

Turėtų būti įdomu apsilankyti Kisumo muziejuje, kuriame galima pamatyti gyvą galybę įvairių gyvūnų..

Šaunus turėtų pasirodyti antras pagal dydį Kenijos miestas – Mumbasa. Ypač jis turėtų patikti turistui, kadangi miestas yra didžiausias šalies turizmo centras.

Dauguma žmonių, atvykę čia aplanko Senamiestį,  bei Fort Jesus. Šis buvo pastatytas 1593, Ispanijos karaliaus Filipo II paliepimu.  Įdomus faktas apie šį fortą – iš oro žiūrint į jį, galima pastėbėti žmogaus kontūrus.

Čia yra nemažai paplūdimių – Nyali, Kenyatta, Bamburi, Shanzu Shelly, Tiwi, Diani, tad dėl vietos, kurioje galima ramiai pasiilsėti trūkumo neturėtumėte skųstis.

Tad štai, ir įdomiausi Kenijos miestai, su keliomis įdomiausiomis lankytinomis vietoms. Iš ties Kenija garsėja rezervatų skaičiumi, bei galimybe pamatyti daug egzotiškų laukinių gyvūnų..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *