Kolumbijos miestai

Kolumbija – šalis kurią turistai neitin gerai pažįsta, dėl anksčiau čia siautėjusių karinių konfliktų. Tačiau pagaliau padėtis šalyje nurimo, ir turistai į šią šalį tiesiog plūste plūsta. Tad kurie Kolumbijos miestai taip žavi turistus?

Kolumbijos_miestai

Kolumbijos miestai nepasižymi kvapą gniaužiančia senove, bet atmosfera čia - nuostabi

Vienas iš miestų, kuriuos būtina čia įvardinti – Bogota. Tai šalies sostinė, bei didžiausias Kolumbijos miestas.

Lankytinų vietų šiame mieste itin daug. Pradėti būtų nuo galima nuo  José Celestino Mutis botanikos sudo, kuris dar yra vienas iš miesto ženklų. Jūsų dėmesio turėtų būti verti tokie pastatai kaip nacionalinė observatorija, planetariumas, La Quinta de Bolivar. Turėtų būti malonu pasivaikščioti po istorinę miesto gatvę – La Candelaria ar apžvelgti miestą nuo  Colpatria, ar La Calera apžvalgos aikštelių

Kolumbijos miestas, menantis šios šalies istoriją

Kartagina – Kolumbijos pasidžiavimas. Tai yra vienas iš istorinių šios šalies miestų.

Čia yra nemažai lankytinų vietų. Pradėti būtų galima nuo Islas der Rosario nacionalinio parko. Šis parkas yra ypatingas tuom, kad priglaudžia itin daug įvairių ekosistemų.

Taipogi jūsų dėmesio turėtų būti verta Castillo San Felipe de Barajas tvirtovė, atlaikiusi ne vieną lemtingą mūšį.

Vienas iš miesto simbolių – India Catalina statula. Ši moteris yra simbolis, pažymintis senųjų Kolumbijos gyventojų išnykimą.

Dar vienas jūsų dėmesio vertas Kolumbijos miestas – Kalis. Sakoma, kad šis miestas – Salsos sostinė.

Šiame mieste itin daug istorinių rajonų, su puikiai išsilaikiusiais istoriniais paminklais. Kaip pavyzdį galima duoti ir patį svarbiausią istorinį miesto centrą –  La plaza de Caycedo, centrinė miesto aikštė, kuri iš visų pusių yra apsupta tiek modernių, tiek istorinių pastatų

Parque del perro – miesto aikštė, kurioje puikiai galima atsipalaiduoti – čia gausu barų, kavinių, ir restoranų. Taipogi aikštės viduryje puikuojasi šuns statula.

Sebastian de Belalcazar’s monument – dažniausias aplankomas miesto monumetas. Jis yra garsus dėl į slėnį nukreiptos rankos, kai skulptūros akys žvelgia į miesto pusę.

Štai tokie yra Kolumbijos miestai. Pokolkas jie neatrodo itin žavintys, tačiau laikas bėga, o turizmas šioje šalyje kasmet darosi vis svarbesnis, tad padėtis čia turėtų su laiku vis gerėti.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *