Koso sala

Gražūs paplūdimiai, gražus kraštovaizdis, pramogos, linksmas naktinis gyvenimas ir turiningas poilsis tai epitetai apibūdinantys Koso salą, Graikijoje.

Koso sala

Koso sala

Koso saloje gyvena apie 30 tūkstančių gyventojų. Nors pati sala priklauso Graikijai, tačiau iki Turkijos miesto Bodrumo tik 4 kilometrai.

Vynuogių, migdolų, figų, alyvuogių gausu visoje saloje, tai pagrindiniai augalai Koso saloje. Visą salą puošia žaluma, krantus skalauja mėlyni Egėjo jūros vandenys, o kranto linija 112 kilometrų. Salos geografinė padėtis tiesiog tobula trokštantiems pailsėti.

Mėgstantiems aktyvesnį poilsį Koso saloje apstu pramogų bei lankytinų vietų, kurioms gali neužtekti net dviejų savaičių ir norėsis grįžti dar ir dar.

Lankytinos vietos Koso saloje

Salos sostinė kviečia aplankyti Koso archeologinį muziejų, kuriame saugomos romėnų epochos statulos bei radiniai.

Saloje yra antikinis III amžiaus Romėnų teatras, kuriame dar  išlikę 9 originalios iš marmuro iškaltos eilės. Pats teatras dabar atrestauruotas.

Geriausia salą tyrinėti savo nuožiūra, išsinuomavus automobolį, motorolerį arba tiesiog dviratį. Kiekviename žingsnyje galima aptikti kažką unikalaus ir neįtikėtino, dar menančio antikos laikus.

Saloje yra keletas paplūdimių vandens sporto mėgėjams. Taip pat gamtos šulinių, kurie ,kaip sakoma, skatina gijimą bei išsaugo grožį. Siūlomos ekskursijos į kitas salas, tame tarpe Rodo salą. Iš Koso salos galima nuplaukti į Turkiją.

Koso saloje

Koso salos lankytinos vietos

Temperatūra Koso saloje

Čia kiekvieną naktį tiesiog verda naktinis gyvenimas – tai Koso sala. Atsiliepimai apie Koso salą dažniausiai būna puikūs – turistai mėgsta ne tik kaitintis saulėje, maudytis jūroje, bet ir pramogauti vakarais. Koso saloje pilna barų, klubų ir paplūdimyje rengiamų vakarėlių.

Šilčiausias mėnuo – rugpjūtis, vidutinė temperatūra 29 laipsniai pagal Celcijų. Jei trokštate pasilepinti šiluma, be jokios abejonės, geriausias jūsų pasirinkimas – Koso sala. Temperatūra čia išlieka aukšta ne tik karštais vasaros mėnesiais, bet ir vėlyvą pavasarį bei ankstyvą rudenį.

Koso saloje savo poreikius gali patenkinti kiekvienas, o į salą patekti labai paprasta yra Koso oro uostas, iš kurio įvairiomis kryptimis važinėja autobusai, savo paslaugas siūlo automobilių nuomos kompanijos, bei taxi.

2 thoughts on “Koso sala

  1. […] Pardavimų ir rinkodaros skyriaus atstovės Henrikė Schmidt, “Ryanair” į Koso salą pradės skraidyti balandžio 16 d. Reisai šiuo maršrutu bus organizuojami pirmadieniais ir […]

  2. […] rekomenduojame pabandyti poilsį kitoje Graikijos vietoje – ne ką mažiau užburiančioje Koso saloje. Nuo 2011 balandžio pradžios pigių skrydžių bendrovė Ryanair atidarė naują maršrutą […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *