Kretos orai

Kreta – didžiausia Graikijos sala ir kartu nuostabus šalies kultūrinis palikimas, kurį verta pamatyti kiekvienam. Bet juk niekas nenori sušalti keliaudamas užsienyje. Todėl kokie yra Kreta orai?

Kreta oras

Kretos orai - turistiniu sezonu ypač saulėti

O Kretos orai iš tikrųjų yra labai šilti. Net dabar, kai pas mus speigia -30c  šaltis, Kretoje temperatūra siekia net +15c. Itin įdomu ir tai, kad pietinėje šios salos dalyje, daug drąsuolių maudosi net ir Sausio mėnesį – oro sąlygos čia tikrai puikios!  Šioje saloje +30c temperatūra vasarą yra visiškai normalus reiškinys, o vanduo čia įšyla net iki 22c.

Kretos orai – palankiausi vasaros metu

Čia lankytis patariama nuo pat Balandžio iki Sausio mėnesio – šiuo laikotarpiu lietaus tikimybė yra itin maža, o Liepą ir Rugpjūtį lietaus sulaukti yra beveik neįmanoma. Visgi, jei atvyksite čia Rugpjūčio mėnesį, nesitikėkite geros pažintinės kelionės, nes karštis Rugpjūti Kretoje yra didžiausias. Antra vertus, salą supa Viduržemio jūra, čia pastoviai pučia malonus vėjelis, tad tie 35c Kretoje yra žymiai lengviau pakeliami, nei bet kokioje žemyninėje valstybėje.

Kretos orai tokie įspūdingi yra dėl to, kad šalis yra subtropinio klimato juostoje, ją supa Viduržemio jūra, o visai šalia yra itin karštas Afrikos žemynas.

Tad štai tokie yra įspūdingieji Kretos orai. Prieš vykdami į šią salą būtinai pasiruoškite tinkamai, kad niekas netrukdytų Jums grožėtis įspūdinga ir natūralia Kretos gamta.

http://www.youtube.com/watch?v=scTM3T41-YE

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *