Kuba

Kuba yra daugiau nei tik gražūs balto smėlio palūdimiai. Kuba ideali tiems, kas ieško saulės ir žavisi lotynų muzikos ritmais.

Kubos Respublika- salų valstybė tarp Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno.

Kuba

Kuba

Havana- įdomiausias miestas Karibų jūroje, siūlantis naktinio gyvenimo pramogas, Salsos ritmus ir savo istoriją. Tai didžiausias Kubos miestas ir šalies sostinė.

Veraderas- turistų mėgstama Karibų vietovė. 21 kilometrą besitęsiantys balto smėlio palūdimiai skalaujami mėlyno vandens negali palikti abejingų.

Trinidadas- apjungia romantišką atmosferą ir primena apie vergiją praeityje, kupinas unikalios kolonijinės architektūros, labirintų siauromis miesto gatvelėmis.

Tai patys žymiausi Kubos miestai.

Kalėdos, Velykos, liepa ir rugpjūtis patys mėgstamiausi turistų vykstančių į Kubą mėnesiai. Šiais laikotarpiais kainos ženkliai šokteli, ypač liepą ir rugpjūtį. Idealus laikas aplankyti Kubą nuo sausio iki gegužės mėnesio, tada būna šilta, tačiau nėra jokios uraganų grėsmės (  kuri gali būti birželio lapkričio mėnesiais) ir viešbučiai nebūna perpildyti, prieinamesnės kainos. Festivaliai Kuboje vyksta ištisus metus.

Vienas iš nuostabiausių pasirodymų Kuboje vadinamas ,,Tropikana“, atskleidžiantis vietinę dvasią.

Nuostabioji Kuba turi ką pasiūlyti ir nardymo fanams. Šiltas, švarus vanduo, didelė biologinė įvairovė, gerai išsilaikę ekosistemos, koralų sodai, urvai, siauri kanalai ir tuneliai ir daugybė įvairiausių spalvų bei dydžių žuvų.

Galima surasti daugiau nei 500 nardymo ir apie 350 nardymo su vamzdeliu svetainių, siūlančių nardymą po įspūdingus povandeninius peizažus.

Balto smėlio palūdimiai, povandeniniai peizažai ir šiltas klimatas apskritus metus. Kuba laukia turistų iš viso pasaulio.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *