Kubos miestai

Kuba – turbūt kiekvienam žinoma šalis, dėl ten vis dar sustojusio laiko. Iš ties, atmosfera čia itin puiki. Taipogi Kubos miestai gan puikiai išsaugojo įvairius architektūrinius statinius.

Kubos_miestai

Kubos miestai išlaiko 6-ojo dešimtmečio atmosferą

Kokie Kubos miestai, jei tarp jų nepaminėta šalies sostinė Havana. Būtent čia vis dar prisimenamas 6-7 dešimtmetis, kuris buvo Kubos pakilimo laikotarpis. Čia važinėdavo naujausi automobiliai, o valdžia buvo itin korumpuota.

Havanoje itin gausu Neoklasicizmo, ar Baroko laikotarpiui būdingų statinių. Ypač šį miestą garsina Šv. Kristobalio katedra, kuri net yra laikoma geriausiu visų laikų italų darbų meno istorijoje.

Kubos miestą itin puošia ir tokie statiniai kaip Ginklų aikštė, ilgą laiką laikyta šio miesto centru, ar Palacio de los Capitanes Generales pilis, kurioje šiuo metu veikia muziejus, kuriame galima susipažinti su šios šalies istorija.

Kubos miestas garsėjantis puikia gamta

Verta aplankyti ir šios šalies kurortą – Varaderą. Čia galima rasti neįtikėtinus paplūdymius.

Puikiai galima pasilepinti saule Varadero paplūdymije. Ir vanduo čia neblogos temperatūros – vidutinė metinė temperatūra siekia 27 laipsnius.

Puikiai atrodo Jozonės oazė, įsikūrusi netoli paplūdymio. Kardeno parkas garsėja dėl savo nestandartinių skulptūrų – kad ir padirbto dviračio skulptūra.

Verta pamatyti Kambozio uolą, kurioje ankščiau buvo atlikinėjamos įvairios apeigos. Taipogi šiame mieste auga itin įdomus kaktusas, skaičiuojantis jau 600-uosius metus. Beje jis yra aukščio lig su medžiu!

Dar vienas puikus Kubos miestas – Holguina. Visas regionas aplink šį miestą kupinas kalnų, tad tai dar vienas miestas Kuboje, kuriame itin graži gamta.

Čia verta aplankyti Banes muziejų, kuriame yra itin didelė ekspozicija susijusi su Naujojo Pasaulio atradimu.

Taipogi verta apsilankyti miesto senamiestyje. Jo pažiba – La Periquera istorinis muziejus.

Taipogi šiame mieste itin daug aikščių, skverų, kuriuose yra itin daug monumentų, bei istoriškai svarbių pastatų, o nuo Mayabo apžvalgos aikštelės puikiai galima apžvelgti visą miestą.

Ir išties visi Kubos miestai, palaiko tą senąją, nesukomercintą atmosferą, kurioje tesiog malonu būti, ir atrodo, kad nieko nėra geriau už Kubos miestų atmosferą.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *