Kurortai Graikijoje

Graikija – viena iš populiariausių atostogų vietų, todėl norėtume pristatyti keletą daugiausiai turistų pritraukiančių šios šalies kurortų.

Kurortai Graikijoje

Kurortai Graikijoje

Vienas iš labiausiai lankomų ir jaunimo pamėgtų kurortų yra Chersonisas. Kadaise čia būta tik paprasto žvejų kaimelio, o šiandien kurortas stebina savo lankytojus puikiais viešbučiais, barais, diskotekomis, daugybe suvenyrų parduotuvių, mini golfu, kartingais bei nedideliu vandens parku. Patogu tai, kad visos parduotuvės dirba iki pat vidurnakčio, o dauguma kavinių ir barų lankomi iki ankstyvo ryto.

Šiauriniame Kretos salos krante galima užsukti į Agija Pelagija kurortą. Tai, palyginti, nedidelis miestelis, įsikūręs neįprastai vaizidingoje vietoje. Kaip ir ankstesniame kurorte, taip ir čia gausu jaukių kavinukių, yra prekybos centras su reikalingiausiomis prekėmis, o taip pat jame įsikūręs ir turizmo centras. Priešingai nei Chersonise, naktinis gyvenimas Agija Pelagija kurorte yra ganėtinai ramus, todėl ši vieta puikiai tinka ramiam poilsiui.

Nuo Chersoniso miesto pavažiavus 6 km galima rasti kaimelį Analipsis, kuris įsikūręs šalia smėlėto paplūdimio, o jame dažniausiai ilsisi ramaus poilsio mėgėjai.  Taip pat netoliese yra Anisaras – čia poilsiautojams suteikiama galimybė derinti ramų poilsį su aktyviomis pramogomis.

Jaukiame kortiniame miestelyje Guvese  galima rasti nemažai puikių restoranų ar kavinių, puikiai praleisti laiką smėlėtame paplūdimyje bei netgi pasimėgauti aktyviu vandens sportu.

Jeigu norite pasižvalgyti po venecijietiškos architektūros statinius ar turkų mečetes, apsilankykite Retimne. Čia galėsite įsigyti originalių suvenyrų bei aplankyti Didžiuosius vartus, Rimondi fontaną, fortą ant Paleokastro kalvos ir pasimėgauti nuo jos atsiveriančiu kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu.

Tai tik keli, tačiau populiarūs ir dažnai tursitų lankomi kurortai Graikijoje, tad pasirinkti tikrai yra iš ko tiek ramaus poilsio, tiek ir aktyvių pramogų mėgėjams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *