Kurortai Ispanijoje

Iš Italijos keliaukime į Ispaniją ir trumpai susipažinkime su keletą šios šalies kurortų.

Kurortai Ispanijoje

Kurortai Ispanijoje

Vienas iš labiausiai lankomų ir bene gražiausias kurortas Viduržemio jūros pakrantėje – Kosta Brava. Turistus jis traukia nepakartojamomis uolomis, įlankomis, pušimis apaugusiais skardžiais ir neįprasta gamta. Poilsiautojų laukia smėlėti paplūdimiai, kuriuose siūlomas įvairių malonumų ir pramogų derinys. Tai puiki vieta mėgstantiems žvejybą, o naktinio gyvenimo mylėtojai čia tikrai neturės kada nuobodžiauti.

Daugiausiai turistų pritraukia Loret de Mar – Kosta Brava kurortas, kuriam būdingas švelnus klimatas ir nuostabūs paplūdimiai. Daugiausiai šį kurortą lanko jaunimas, kuriam sudaromos visos įmanomos galimybės tęsti linksmybes iki pat paryčių. Tačiau aplankyti Ispanijos kurortą nevengia ir vyresnio amžiaus žmonės su šeima bei artimaisiais, o juos dažniausiai į Loret de Mar vilioja Viduržemio jūra, istoriniai reliktai ir ilgaamžės tradicijos.

Vienas iš naujesnių kurortų, žinomas kaip vienas iš geriausių esančių Costa Maresme pakrantėje, – Santa Susanna. Kurortas populiarus dėl gydomųjų šaltinių ir mineralinių vandenų, o taip pat pasirinkę šią vietą pajusite tikrąjį Viduržemio klimatą bei galėsite mėgautis puikiaisiais auksiniais paplūdimiais. Santa Sussana kurorte galima aplankyti senovinį dvarą, XVI amžiaus bokštą arba pilį, o Jūsų atostogų komfortu pasirūpins šiuolaikiniai viešbučiai, kuriuose kas vakarą siūloma sudalyvauti karščiu alsuojančiose fiestose.

Vienas populiariausių kurortų Katalonijoje bei visoje Ispnaijoje – Salou. 3 km ilgio paplūdimiai, palmių alėjos, barai ir diskotekos, parduotuvės, festivaliai bei muzikiniai fontanai – ko daugiau reikia puikiam laiko praleidimui? Jeigu pasirinksite šį kurortą, būtinai apsilankykite La Pinedos kyšulyje bei Cambrils žvejų kaimelyje.

Vidutinio amžiaus žmonės bei šeimos su mažais vaikais ypatingai mėgsta Blanesą: tai pakankamai ramus ir, priešingai nei kiti minėti Ispanijos kurortai, vengia naktinių linksmybių bei yra ramaus poilsio šalininkas.

Tai tik keli kurortai Ispanijoje, tačiau pasirinkę kurį nors vieną iš jų tikrai nepasigailėsite ir puikiai praleisite laiką su šeima, draugais ar artimaisiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *