Kurortai Italijoje

Keliaujantiems į Italiją nusprendėme pristatyti keletą populiariausių šios šalies kurortų, apie kurių kiekvieną atskirai bandysime aptarti sekančiuose straipsniuose.

Kurortai Italijoje

Italijos kurortai

Italija – tai šalis, kuri kasmet pritraukia milijonus lankytojų. Visi jie renkasi sau maloniausius ir priimtiniausius maršrutus bei kurortus. Vienas iš jų – ežerų regionas Lombardia. Čia poilsiaujantys turistai gali apsistoti prie ežero bei patirti visus siūlomus vandens malonumus bei pramogas. Taip pat vieta pasižymi puikiais bei komfortiškais viešbučiais, kurių aptarnavimu tikrai nenusivilsite, o ir kainos labiau prieinamos, nei pakrantėse.

Lerici kurorte galima rasti keletą gražių paplūdimių, o tarpe jų ir prabangųjį, tačiau privatų Eco del Mare. Turistus čia vilioja nepaprasto grožio jachtų prieplauka (Portofino), o taip pat ir uolėtasis paplūdimys Rapallo, kuriame nuomojamos valtys bei siūlomos gido paslaugos tiems, kas norėtų pasižvalgyti po šalia esančias saleles.

Ne ką prastesni paplūdimiai laukia savo poilsiautojų Puglia kurorte. Šalia jų galima pamatyti, o netgi ir apsistoti graikiško stiliaus kaimeliuose, o Adrijos jūroje esančias Isole Tremiti saleles siūloma aplankyti naudojantis valčių nuomos ar jachtų paslaugomis. Jeigu lankysitės šiame kurorte, rekomenduojame užsukti į San Domino salą, kuri yra populiari dėl neįprastų grotų (Grotta sel Blu Marino ir kt.).

Nemažai turistų renkasi Sicilia, Palermą, kuris pasiekiamas keltu. Tačiau bene daugiausiai dėmesio sulaukia Isole Egadi (Egadi salos), esančios Sicilijos vakrinėje pakrantėje. Taip pat galima aplankyti Lipari salas rytinėje Sicilijos pakrantėje ir užsukti į Spiaggia Sabbie Nere – juodojo smėlio paplūdimį.

Tai tik keletas Italijos kurortų, apie kuriuos vėliau mūsų svetainėje galėsite pasiskaityti daugiau ir galbūt apsispręsti dėl būsimų atostogų vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *