Kurortai Maltoje

Šiandien savo skaitytojams siūlome galimybę susipažinti su keliais geriausiais Maltors kurortais, kurie siūlo savo lankytojams ypatingai komfortišką ir įvairiapusišką poilsį.

Kurortai Maltoje: Bažnyčia Gozo saloje

Kurortai Maltoje

Qawra – tai šiaurės rytuose esantis Maltos kurortas, kuriam būdinga ypatingai atpalaiduojanti atmosfera: čia galima ilsėtis uolų apsuptuose paplūdimiuose, o Viduržemio jūros vandens skaidrumas tiesiog pritaikytas nardymui. Qawra pasižymi ramiu poilsiu, tačiau nemanykite, kad Jums pritruks veiklos: kurorte gausu barų ir geriausių restoranų, o taip pat siūlome pasivaikščioti po daugybę įvairiausių parduotuvėlių. Lankydamiesi Qawra kurorte, būtinai aplankykite istorinius bokštus ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią.

Visai kitokio pobūdžio poilsį rasite apsistoję Gozo saloje, esančioje netoli Maltos. Nepakartojamas kraštovaizdis, kurį sudaro vešli augmenija, daug mažyčių, tačiau jaukių kaimelių ir barokinė architektūra sužavės net daug ką mačiusį poilsiautoją. Taip pat tai puiki vieta vandens sporto mėgėjams, nes Gozo saloje siūloma išbandyti įvairias vandens pramogas ir išbandyti drąsą bei pasisemti galybę kraują stingdančio adrenalino.

Vienas iš pagrindinių Maltos kurortų yra Sliema, kuriame yra geriausi viešbučiai, restoranai, kavinės bei barai. Sliemos kurorte nemažai puikių paplūdimių, kuriuose taip pat gausu įvairių vandens sporto pramogų.

Dar du populiarūs Maltos kurortai – St. Julian‘s ir netoliese esantis Paceville – garsėja savo aktyviu naktiniu gyvenimu, todėl juos dažniausiai renkasi jaunesnioji turistų dalis. Tačiau jeigu esate ramesnio poilsio mėgėjai, rekomenduotumėme St, George‘s kurortą, garsėjanti puraus smėlio paplūdimiais. Ką jau kalbėti apie komfortiškus viešbučius, prabangius restoranus ir geriausias parduotuves…

Tai keli, tačiau kiekvieno turisto norus pasiruošę patenkinti kurortai Maltoje, todėl drąsiai rinkitės vieną iš jų ir pažadame – nenusivilsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *