Kurortai Turkijoje

Visiems keliaujantiems į Turkiją norėtume pristatyti keletą populiariausių kurortų šioje šalyje.

Kurortai Turkijoje

Kurortai Turkijoje

Laikomasi nuomonės, kad geriausias Turkijos kurortas yra Antalija. Čia atostogavę turistai atsiliepia apie pasirinktą vietą vien geriausiais žodžiais: Antalija – tai vieta, suteikianti savo lankytojui daugybę įspūdžių bei teigiamų emocijų. Atostogaudami šiame kurorte galėsite derinti ramų poilsį geriausiame paplūdimyje ir kartu pažintį su įspūdingu Antikos laikų palikimu.

Įvairiapusiškas poilsis laukia Alanijoje, kuri gali pasipuikuoti savo nuostabiu kraštovaizdžiu, istoriniais objektais, karščiu ir pramogomis alsuojančiais paplūdimiais bei dar aktyvesniu naktiniu gyvenimu. Taip pat čia gausu geriausių barų ir restoranų, įvairiausių parduotovių ir pan.

Daugybė turistų poilsiavimui rinktųsi Kemerą, kuris pasižymi savo šiuolaikiškumu. Į Kemerą poilsiautojai plūsta ištisus metus, o gaivi jūra ir nepakartojami kalnai apgaubia raminančia atmosfera. Šiame kurorte galima rasti du tvarkingus pliažus: vienas yra už miesto ribų, o kitas – pačiame centre. Tai puikios vietos vandens sporto mėgėjams. Lankydamiesi Kemere, būtinai užsukite į vandens atrakcionų parką „Aquaworld“.

Turkijos pietvakariuose įsikūręs Marmaris. Šiose apylinkėse Egėjo jūra susitinka su Viduržemio, o kurortą supančios kalvos ir miškai suformuoją neįprastai patrauklų kraštovaizdį. Kiekvieną vakarą puikiai praleisti laiką kviečia atrakcionas „Ejection seat“, o tie, kurie mėgsta vandens sporta, gali išsinuomoti katamaraną, vandens slides, pasimėgauti nardymo malonumais bei povandeninėmis ekskursijomis. Taipogi ši vieta puikiai tinka mėgstantiems apsipirkinėjimus, nes čia galima rasti daugybę įvairaus asortimento parduotuvėlių. Šalia poilsio ir pramogų rekomenduojame aplankyti Marmariso pilį, kuri buvo minima net Herodoto užrašuose.

Planuojantys kelionę į Turkiją gali pasidomėti ir Sidės kurortu, kuris laikomas vienu gyvybingiausių šalies kurortų. Čia įsikūrę šiuolaikiniai turistiniai kompleksai, šalia kurių driekiasi patys geriausi smėlio paplūdimiai.

Tai tik keli kurortai Turkijoje, tad jeigu dar neapsisprendėte dėl savo atostogų vietos, apsvarstykite galimybę aplankyti vieną iš šių puikių vietų ir puikiai praleisti laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *