Lankytinos vietos Alikantėje

Keliaukime į saulėtąją Ispaniją ir aplankykime miestą, esantį prie Viduržemio jūros, – Alikantę. Alikantė laikoma ypač gyvybingu pajūrio kurortu ir yra bene sparčiausiai augantis šalies miestas. Pažiūrėkime, kodėl turistai iš viso pasaulio taip gausiai lankosi Alikantėje?

Lankytinos vietos Alikantėje

 Lankytinos vietos Alikantėje

 

Alikantė traukia turistus savo saulėtais ir karštais paplūdimiais bei ypatingo siautulio pritvinkusiais naktiniais klubais. Miesto paplūdimiai gana erdvūs, o vienas geriausių yra San Juan paplūdimys, kuris driekiasi net 7 km.

 

Ypač įdomi ir viliojanti yra Santa Barbaros pilis, kuri iš pirmo žvilgsnio užgniauš Jums kvapą. Tai aukštai, ant uolėtojo Benancantil kalno stūksanti galinga pilis, kuri išlaikė savo autentiškumą net nuo viduramžių. Ši pilis yra viena didžiausių Europoje, kurią IX amžiuje pastatė musulmonai. Nuo kalno atsiveria nuostabus kraštovaizdis, o pakeliui į viršų siūloma susipažinti su Ispanijos augmenija.

 

Tačiau Alikantėje yra ir antra, nemažiau įspūdinga – San Fernando pilis. Ji buvo pastatyta XIX amžiuje ir turėjo atlikti gynybines miesto funkcijas. Čia vis dar išlikęs puošnus įėjimas bei dalis sienų.

 

Be šių dviejų galiūnių, mieste galima aplankyti Alikantės archeologijos muziejų, kuris buvo atidarytas XX amžiuje. Muziejus papuoštas avangardiniu dizainu ir garsėja savo modernia audio – vizualine įranga. Čia galima rasti net 80 000 archeologinių radinių, kurie buvo rasti skirtingose miesto apylinkėse. Muziejus Jus sudomins edukacinių filmų kolekcija.

 

Gravina dailės muziejuje galėsite grožėtis nuostabiais ispanų tapytojų darbais, kurie eksponuojami net trijuose muziejaus aukštuose.

 

Alikantės gatvės visada atsiras kas nors, kas patrauks Jūsų žvilgsnį. Pavyzdžiui, puikūs aktoriai traukia praeivius savo smagiais pasirodymais, o tatuiruočių meistrai Jums suteiks galimybę įamžinti patikusį ornamentą. Su įvairiais pasiūlymais laukia masažuotojai, kaselių pynėjai, kurių pilnas paplūdimys.

 

Kasmet birželio mėnesį mieste vyksta Festes de Sant Joan – svarbiausias miesto festivalis. Šventės dienomis Alikantė pasipuošia įvairiaspalvėmis girliandomis, įvairiausiomis skulptūromis ir prisipildo smagiai nusiteikusiais žmonėmis.

 

Tai tik kelios lankytinos vietos Alikantėje, todėl rekomenduojame skirti bent kelias dienas savo atostogų ir smagiai praleisti laiką.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *