Lankytinos vietos Bankoke

Šį kartą keliaukime į Tailandą ir aplankykime šalies sostinę Bankoką. Norėtume trumpai Jus supažindinti su keliomis lankytinomis šio miesto vietomis.

Lankytinos vietos Bankoke

 Lankytinos vietos Bankoke

Atvykę į Bankoką galite prisijungti prie čia rengiamų ekskursijų, kurių metu turėsite galimybę aplankyti Karalių rūmų kompleksą, kur rasite Smaragdinio Budos šventyklą. Taip pat Jus nuves į valdančiosios Čakri dinastijos muziejų. Abu šie garsūs statiniai išsidėstę istorinėje Bankoko dalyje, ant kairiojo Čao Praja upės kranto.

Taip pat rengiamos eksukursijos į „Kvai upę“, kurių metu aplankomos mažai žinomos ir ypatingai egzotiškos Tailando vietos. Keliaujama kanalais, aplankomas garsusis plaukiojantis turgus bei įvairios fermos.

Įdomi ir kvapą gniaužianti yra Krokodilų ferma ir akmenų parkas. Čia galima pamatyti daugybę įvairiausių rūšių tropinių augalų ir gigantiškų akmenų. Parke yra zoologijos sodas, kuriame laikomi stručiai, tigrai, drambliai, elniai ir kiti gyvūnai. Tačiau svarbiausi augintiniai čia – krokodilai, kurių yra net kelios veislės ir rūšys.

Mini Siamas parke eksponuojamos miniatiūrinės garsių žmonių architektūros paminklų kopijos. Pavyzdžiui, Eielio bokštas, Kelno katedros soboras ar šiuoliakinių megapolių statiniai. Šalia galima aplankyti kitą muziejų, kuris unikalus tuo, jog meno kūriniai laikomi stikliniame butelyje.

Pailsėti ir smaigiai praleisti laiką galima poilsio ir pramogų parke „ Fantasy“. Čia gausu įvairių atrakcionų bei puikių suvenyrų parduotuvių, o taip pat vyksta įdomūs šou pasirodymai, kuriuos galima stebėti tiesiog vakarienės metu.

Jei lankysitės Bankoke, būtinai išbandykite tradicinį tajų masažą, kurio pagrindinis bruožas yra trijų terapinio poveikio kūnui linijų susiliejimas. Šio masažo dėka atsigaus tiek Jūsų kūnas, tiek ir siela, nes jam atlikti pasitelkiami ir keli jogos pratimai.

Žvejybos mėgėjai čia taip pat nenuobodžiaus – Bankoke siūlomas didžiausių Andamano jūros žuvų gaudymas iš katerio. Iš pagautų žuvų vietoje gaminami skaniausi patiekalai, tad ne tik galima smagiai papramogauti, bet ir skaniai pavalgyti.

Tai tik keletas lankytinų vietų ir laiko praleidimo būdų Bankoke, tad nepraleiskite progos apsilankyti Tailando sostinėje ir praleisti smagiausias atostogas savo gyvenime.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Bankokas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *