Lankytinos vietos Baryje

Iš vieno Italijos miesto, keliaukime į kitą ir šį kartą pakeliaukime po Barį. Apžvelkime svarbiausias ir pačias įdomiausias jo lankytinas vietas, kurios kasdien laukia kiekvieno, norinčio pasižvalgyti ir susipažinti su miesto gyvenimu.

 

Lankytinos vietos Baryje

Lankytinos vietos Baryje

 

Tai svarbus istorijai ir kultūrai Italijos miestas, kuris buvo apgyvendintas dar prieš šią žemę užvaldant romėnams. Baryje yra daugybė įdomių ir kvapą gniaužiančių vietų, kurios ypač traukia svetimšalius turistus.

 

Kelionę pradėti galima nuo Šv. Mikalojaus bazilikos, kuri mieste stovi jau nuo XII amžiaus pabaigos. Čia galima rasti Šv. Mikalojaus relikvijas, kurios dar viduramžių laikais buvo perkeltos iš Turkijos. Kasmet šio šventojo kapą aplanko daugybė piligrimų.

 

Senoji miesto dalis buvo suplanuota kaip labirintas, kuris turėjo suklaidinti priešų armijas. Šiomis dienomis čia ypač įdomu pasivaikščioti ir apsižvalgyti po įspūdingą, senove alsuojančia aplinką bei aplankyti San Nicola katedrą. Čia galėsite pasigrožėti puikiais Italijos mūro pavyzdžiais bei įvairiausiais reliktais, XII amžiaus mediniu altoriumi ir kruopščiai sukurta mozaika.

Taip pat netoliese yra San Sabino bažnyčia, kuri turi nepaprastai ilgą ir intriguojančią istoriją.

 

Vaikštant po senamiesti, galima rasti puikių šeimos kepyklėlių, kuriose galėsite paskanauti tradicinių itališkų saldumynų bei garsiųjų makaronų ir picų.

 

Baris turi nepakartojamų pilių. Viena iš jų – tvirtovė su nepakartojamu vaizdu į jūrą ir yra atvira kiekvienam, norinčiam ją aplankyti. Kita gi turi po aštuonis kambarius kiekviename aukšte bei tiek pat bokštų, kurių dėka ji tampa aštuonkampe pilimi. Kadaise, viduramžių laikais ši pilis buvo naudojama kaip kalėjimas.

 

Mieste rengiamos įdomios ekskursijos po Castelana urvą, kuris buvo atrastas 1938 metais. Su profesionalaus gido pagalba Jūs galėsite ištyrinėti šią vietą ir nusileisti į 60 metrų gylio bei 100 metrų pločio kapą.

 

Ir tai tik maža dalis to, ką galimą nuveikti šiame mieste, o visos lankytinos vietos Baryje yra skirtos kiekvienam norinčiam puikiai praleisti laiką ir pasisemti nepamirštamų įspūdžių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *