Lankytinos vietos Belfaste

Belfastas yra didžiausias Šiaurės Airijos miestas ir dažnai kur vadinamas jos sostine. Jo laivų statykla garsi tuo, kad XX amžiuje čia buvo pastatytas tragiško likimo laivas „ Titanikas“. Šiame straipsnyje pateiksime keletą svarbiausių ir įdomiausių lankytinų vietų Belfaste.

 

Lankytinos vietos Belfaste

Lankytinos vietos Belfaste

 

Belfastas turi gausybę turistų lankomų vietų, kurios gali suteikti idealią galimybę maloniai praleisti dieną ir susipažinti su vietos kultūros ir istorijos paveldu. Miestas yra kompaktiškas ir jaukus, su turtingu įvairių architektūros stilių palikimu.

 

  • Belfasto zoologijos sodas. Zoologijos sode kasmet apsilanko daugiau nei 295 000 lankytojų ir siūlo pamatyti daugiau nei 1200 gyvūnų ir 140 jų rūšių. Šis sodas atlieka svarbų vaidmenį, siekiant išsaugoti nykstančias gyvūnų rūšis. Neseniai restauruotame Paukščių parke išvysite daug egzotinių ir nykstančių paukščių. Zoologijos sode gyvena ir didelė banda žirafų.
  • Grovelands. Tai nuostabus parkas, kuris populiarus dėl įvairių medžių, krūmų, viražų ir pan. Parkas kažkada buvo naudojamas kaip pagrindas sodininkystės mokiniams, kurie dirbdavo soduose padedant patyrusiems sodininkams, o šiandien jis yra populiari vieta vestuvių fotosesijoms ar maloniems pasivaikščiojimams.
  • Grand Opera House. Teatras atvėrė savo duris XIX amžiuje ir nuo to laiko savo lankytojams pateikė daugybę neprilygstamų pramoginių programų, teatro ir muzikos renginių. Teatro kompleksą sudaro ne tik erdvios salės, bet ir prabangiausi restoranai ar pigesni barai, kurie taiko daugybę įvairiausių akcijų.
  • Golden Thread Gallery. Tai šiuolaikinio meno kūrinių galerija, kurios tikslas – išplėsti šiuolaikinių menininkų dalyvavimą kultūriniame gyvenime ir pagerinti visuomenės prieigą prie meno vaizdavimo veiklos. Galerija remia šiuolaikinio meno specialistus.
  • Golfo mėgėjai Belfaste tikrai neturės kada nuobodžiauti – čia yra daugybė profesionalių aikštynų bei rengiami įvairūs turnyrai ir festivaliai. Taip pat mieste ypač išvystytas dviračių sportas, o ir daugybė kitų sporto šakų mėgėjai vis traukia į Belfastą stebėti varžybų ar maratonų.

 

Tai tik keletas lankytinų vietų Belfaste ir tik maža dalis siūlomos veiklos tiek turistams, tiek ir vietiniams gyventojams, todėl atvykus į šį puikų miestą, tikrai nėra kada nuobodžiauti.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Belfastas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *