Lankytinos vietos Belgrade

Kviečiame Jus apsilankyti Serbijoje bei susipažinti su svarbiausiomis šalies sostinės, Belgrado, lankytinomis vietomis.

Lankytinos vietos Belgrade

Lankytinos vietos Belgrade

Belgradas žymus tuo, kad jame susiduria keli skirtingi architektūros stiliai, pavyzdžiui, turkiškas arba moderniosios architektūros stiliai.

Čia galima rasti Šv. Savos bažnyčią, kuri yra didžiausia visuose Balkanuose, taip pat Belgrado tvirtovę arba Usce bokštą, kuris kadaise buvo Jugoslavijos komunistų partijos Centrinio komiteto būstinė.

Belgrado tvirtovė yra kaip miesto simbolis, kuri stovi aukštai ant kalno, iš kur atsiveria nepakartojamas Belgrado kraštovaizdis. Šiuo metu čia galima užsukti į veikiantį muziejų bei pasigrožėti šalia esančiomis koplyčiomis, paviljonais ar bokštais.

Pasivaikščioti ir pasigrožėti išpuoselėta aplinka galima Karaliaus Aleksandro bulvaru, kuris yra ilgiausia gatvė visame mieste. Taip pat nemažai turistų  visada aplanko ir trumpiausią Belgrado gatvę – Mitrovic perėjimą.

Terazije aikštėje rasite žymųjį  fontaną, kur žmonės dažniausiai susirenka smagiai pavakaroti. Taip pat čia išvysite vieną iš gražiausių Belgrado pastatų – viešbutį „Moskva“, kuris laikomas miesto širdimi.

Belgrade yra nemažai įdomių muziejų, tokių kaip XIX amžiuje įkurtas Nacionalinis muziejus ar Gamtos muziejus, o meno kūriniai,
sukurti XX amžiuje, saugomi Šiuolaikinio meno muziejuje. Turistus traukia ir Serbijos etnografijos  muziejus, o pasižvalgyti po fiziko, išradėjo, elektros ir mechanikos inžinieriaus daiktus galima Nikolo Teslos muziejuje.

Neabejotinai puikia praleisite laiką Belgrado zoologijos sode, o Tito mauzoliejus paliks Jums neišdildomų įspūdžių. Belgrade
galima apsilankyti keliose puošniose rezidencijose, tokiose kaip Grafienės Ljubicos ar Grafo Milos.

Mieste yra didelė Respublikos aikštė, kurioje galima rasti nacionalinį teatrą ir nacionalinį muziejų, kuris laikomas seniausiu muziejumi visoje šalyje. Taip pat tai viena populiariausių vietų pasimatymams.

Naktinis gyvenimas Belgrade taip pat aktyvus ir įdomus. Čia veikia daugybė kavinių, barų bei klubų, arba galima tiesiog ramiai pasivaikščioti reklamų apšviestomis gatvėmis.

Tai tik kelios lankytinos vietos Belgrade, tad nepraleiskite progos apsilnakyti Serbijos sostinėje ir smagiai praleisti laiką.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Belgradas

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *