Lankytinos vietos Buenos Aires

Šį kartą kviečiame visus besidominčius Argentina, todėl, kad keliausime į jos sostinė ir didžiausią šalies miestą bei uostą, – Buenos Aires. Pasinersime į trumpą apžvalginę kelionę po šio miesto lankytinas vietas.

Lankytinos vietos Buenos Aires

Lankytinos vietos Buenos Aires

 

Buenos Aires laikomas europietiškiausiu Lotynų Amerikos miestu, nes jis yra ypatingai paveiktas imigrantų atneštos europietiškos kultūros.

 

Buenos Aires miestas suskirstytas į 48 rajonus, vadinamus Barrios. Norėtume aptarti keletą iš jų su svarbiausiomis ir įžymiausiomis jų lankytinomis vietos:

  • Pradėkime nuo Microcentro. Tai ideali vieta lankytojams, kuri yra šalia pagrindinių istorinių vietų Argentinos sostinėje. Čia įsikūręs miesto centras ir garsioji pėsčiųjų gatvė, kur turistai dažnai atvyksta apsipirkti ar įsigyti madingų drabužių.
  • San Telmo rajone galima išvysti kolonijinio stiliaus namus. Šis rajonas mažiausiai nutolęs nuo Bueno Aires autentiškumo ir alsuoja miesto istorija.
  • Recoleta – tai vienas iš geriausių ir brangiausių miesto rajonų, kuris pasižymi prancūziško stiliaus pastatais, pirmos klasės restoranais ir nuostabia žaluma bei švariu oru. Viena iš svarbiausių šio rajono įžymybių yra Recoleta kapinės, kurios visada pilnos smalsių turistų.
  • Almagro yra mažiausiai turistų paliestas Buenos Aires rajonas. Čia galima rasti Kinijos prekybos centrų, „Žaliųjų suolų“, kvapais vilioja ant grotelių kepta mėsa…
  • Boedo rajoną turėtų aplankyti tie, kas domisi ir mėgsta tango. Taip pat čia gausu istorinių vietų, kultūros centrų,bibliotekų, teatrų ir gražių barų bei restoranų. Čia yra daugybė įdomių vietų įvairaus amžiaus ir skonio žmonėms.
  • Tribunales rajone yra viena geriausių salių pasaulyje – Colon teatras. Šis stulbinantis didžiulis pastatas traukia lankytojus ne vien puikia išvaizda, bet ir geriausiais renginiais bei pasirodymais.

 

Tai tik keletas Buenos Aires rajonų, kurie Jums gali pasiūlyti gana įvairios veiklos. Mieste visos lankytinos vietos yra skirtos turistų malonumui ir yra pritaikytos pagal kiekvieno poreikius tam, kad laikas, praleistas Buenos Aires paliktų tik gerus atsiminimus.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Buenos_Air%C4%97s

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *