Lankytinos vietos Čikagoje

Čikaga – tai miestas, esantis Ilinojaus valstijoje ir yra trečias pagal dydį visoje JAV. Jį galima atpažinti iš aukštai iškilusių dangoraižių bei išsiskiriančių politinių tradicijų, sporto komandų ar tiesiog vietinio maisto. Tiems, kas galbūt ketina aplankyti šį miestą, norėtume suteikti galimybę susipažinti su pagrindinėmis lankytinomis vietomis Čikagoje.

Lankytinos vietos Čikagoje

Lankytinos vietos Čikagoje

Jei lankysitės Čikagoje, nepraleiskite progos apsilankyti :

  • Čikagos vaikų muziejuje;
  • Linkolno parke, kur galėsite pasivaikščioti nuostabia ežero pakrante bei pasižvalgyti po Zoologijos sodą ar nusifotografuoti prie paminklo Linkolnui;
  • Ypatingame Muziejų kvartale, kuriame rasite daugybę įvairaus pobūdžio muziejų, tokių kaip Shedd Aquarium, Field muziejus arba Adlerio planetariumą ir astronomijos muziejų;
  • Taip pat Šiuolaikiniame meno muziejuje, kuriame saugoma įvairių meno šedevrų ir eksponatų;
  • Senojoje Šv. Patriko bažnyčioje, pastatytoje XIX amžiuje. Ši bažnyčia ypatinga tuo, kad ji yra seniausia šiame mieste.

Čikagoje gyvena nemažai mūsų tautiečių, kurie čia turi pastatę nedidelę, tačiau gana erdvią bažnytėlę, kurioje yra nemažai religinių institucijų, biblioteka, kavinė ir daug kitų visuomeninių organizacijų. Taip pat net ir būdami toli nuo gimtosios Lietuvos, Čikagoje galėsite rasti puikią kavinę, kur Jus pavaišins ne tik amerikietiškais patiekalais, bet ir tradiciniais cepelinais.

Mieste yra ir kiniečių kvartalas, kuriame per Naujųjų metų sutikimą vyksta smagi ir spalvinga šventė su nuotaikinga eisena, kuri įtraukia kiekviną. Į šventę Jūs būsite priimti ypatingai šiltai ir geranoriškai.

Šalia miesto tyvūliuoja garsusis Mičigano ežeras, o šalia jo įsikūrę golfo aikštynai, parkai, kavinės, dviračių takas ir pan. Vietos kraštovaizdis tikrai kontrastingas – atrodo, netrūksta žalumos, tačiau čia pat matyti ir miesto dangoraižiai.

Visos lankytinos vietos Čikagoje yra vertos Jūsų dėmesio, tačiau tai, kas buvo paminėta straipsnyje, yra tik maža dalis to, ką galima pamatyti šiame mieste.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cikaga\

http://www.cityofchicago.org/city/en.html

http://www.explorechicago.org/city/en.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *