Lankytinos vietos Dubajuje

Keliaukime į Jungtinius Arabų Emyratus ir aplankykime didžiausią šalies miestą – Dubajų. Norėtume trumpai Jus supažindinti su labiausiai turistų mėgstamomis vietomis.

Lankytinos vietos Dubajuje

 Lankytinos vietos Dubajuje

Šiame mieste dažnai vyksta įvairios tarptautinės konferencijos ir parodos, taip pat galima pamatyti daugybę mečečių, kavinių ir restoranų, siūlančių susipažinti su beveik viso pasaulio šalių virtuvėmis. Dou laivelis visada pilnas turistų, kurie susirenka čia pavalgyti įspūdingos vakarienės.

Dubajuje niekada nesustoja gyvenimas – dieną naktį čia atsiras ką nuveikti. Mieste vyksta įdomios naktinės programos, o gatvės groja gyva muzika. Lankytojus ypač traukia kelionės vandens kanalu.

Veiklos čia atsiras beveik visų sporto šakų mėgėjams: Dubajuje yra puikūs golfo bei skvošo aikštynai ir klubai, futbolo aikštės, taip pat galima užsisakyti nardymo pamokas bei panerti įspūdingo grožio vietose. Žvejams čia tikras rojus, o vandens sporto mėgejai galės džiaugtis pasiplaukiojimais vandens slidėmis bei buriavimu ar tiesiog aplankyti prabangų vandens pramogų parką Wild Wadi. Tačiau didžiausią įspūdį neabejotinai paliks čia vykstančios nacionalinės arabų sporto varžybos – kupranugarių lenktynės.

Mieste galima poilsiauti dviejuose, ypač garsiuose paplūdimiuose – Al Mamzar Park ir Jumeirah Beach Park. Noritn praleisti dieną šiuose paplūdimiuose, reikia susimokėti vienkartinį mokestį. Jūsų patogumui šalia paplūdimių įrengtos automobilių stovėjimo aikštelė, restoranai bei įvairūs barai. Taip pat galima rasti baseiną.

Dubajus garsėja puikiomis diskotekomis, pavyzdžiui, klube Karters ar Skarlet kasdieną galima smagiai praleisti laiką. Anksčiau minėtame vandens pramogų parke rasite 24 atrakcionus, kurių net 16 yra sujungti į vieną bendrą kompleksą. Čia yra pats aukščiausias vandens nusileidimo takas ir unikalus Artimųjų Rytų atrakcionas, kuris leidžia lankytojams išbandyti pasipalukiojimą lenta maždaug trijų metrų aukščio bangomis.

Ypač populiarus yra Dubajaus zoologijos sodas, kuriame saugomi daugybė Arabijos gyvūnų, pavyzdžiui, arabiškas vilkas, laukinė Gordono katė, o taip pat čia glaudžiais įvairūs laukiniai paukščiai ir primatai.

Tai tik kelios lankytinos vietos Dubajuje, tad jei norite praleisti puikias atostogas ypatingąjame kurorte, būtinai čia atvykite su visa šeima ar artimaisiais.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Dubajus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *