Lankytinos vietos Floridoje

Šį kartą lankomės vienoje iš JAV valstijų – Floridoje. Norėtume trumpai Jus supažindinti su svarbiausiomis lankytinomis vietomis ir įdomiausia veikla.

Lankytinos vietos Floridoje

 Lankytinos vietos Floridoje

Floridoje galima daug ką aplankyti: krokodilų fermą, drugelių pasaulį, Everglaido nacionalinį parką. Drugelių sode pamatysite įvairiausių rūšių sparnuotojų plaštakių, skraidančių uždarame sode. Vaikštinėjant turėsite galimybę pasigrožėti šiais nuostabiais drugiais, tiesiog skraidančiais aplink Jus. Taip pat čia gausu paukščių, tarp kurių žaismigai pralekia vienas kitas kolibris.

Everglaido nacionaliniame parke rasite plaukiajančius krokodilus, o turistams čia, po vietinias pelkes, siūloma paplaukioti „airboats“. Tai kaip oro dviračiai, kurie gali praplaukti pro ypač seklias pelkes .

Floridoje taip pat yra Walt Disney pramogų parkas. Veiklos čia atsiras ir vaikams, ir suagusiems. Vieną kartą apsilankius šioje vietoje, norėsis sugrįžti dar ir dar kartą. Pramogų parke yra keturi terminalai, net trys vandens pramogų parkai, įvairiausių kavinių ir restoranų, parduotuvių, grožio ir sporto institų, o golfo mėgėjai galės leisti laiką penkiuose puikiuose aikštynuose.

Floridoje yra įkurtas Kennedy kosminis centras, o valstija laikoma svarbiausiu JAV aeronautikos centru. Kosminis centras svarbus tuo, kad iš čia buvo paleistas garsusis erdvėlaivis „Colombia“. Ši vieta yra vienas mėgstamiausių turistų lankytinų objektų.

Lankytojus traukia šiltas klimatas, ilgas ir švarus paplūdimys, žvejybos malonumai, įvairios vandens pramogos bei atrakcionai. Dėl šių dalykų Floridą kasmet aplanko apie 60 milijonų lankytojų.

Europiečiai čia traukia žiemą, kad išvengtų šalčių ir pasimėgautų kaitria saule.

Gerai žinomas yra Majamis – antras pagal dydį Floridos miestas. Nors turistai čia ilgai neužsibūna, tačiau retas kuris praleidžia galimybę pasivaikščioti Majamio gatvėmis, užsukti papietauti į puikius restoranus ir pan.

Saut Bičas garsėja savo naktiniu gyvenimu, populiariais klubais ir restoranais. Šią vietą ypač mėgsta jaunimas. Saut Biče niekada nenutyla triukšmas, o linksmybės, atrodo, yra neatskiriama kasdienybės dalis.

Tai tik kelios lankytinos vietos Floridoje, tad nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų, turistų mylimą kraštą.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Florida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *