Lankytinos vietos Frankfurte

Šį kartą keliamės į Vokietiją ir į jos miestą Frankfurtą. Frankfurtu vadinami net du šalies miestai – Frankfurtas prie Maino ir Frankfurtas prie Oderio. Aptarsime pirmojo miesto lankytinas vietas ir svarbiausius kultūros objektus.

Lankytinos vietos Frankfurte

Lankytinos vietos Frankfurte

Frankfurtas prie Maino yra penktas pagal dydį miestas Vokietijoje, o jo oro uostas yra antrasis pagal užimamą plotą visoje Europoje. Tačiau šis miestas svarbus ne dydžiu – jis yra vienas svarbiausių Europos ekonomikos ir kultūros centrų.

Frankfurte pamatysite ne vieną aukštą dangoraižį – čia jų stūkso net vienuolika, kurių dėka miesto panorama tampa daug vaizdingesnė. Nuobodžiauti tikrai nebus kada, nes Frankfurte gausu muziejų, pavyzdžiui, Liebieghays skulptūrų muziejus, kur rasite daugybę senovės graikų, egiptiečių ir romėnų kūrinių bei įvairių eksponatų iš viduramžių, baroko, renesanso ir klasicizmo laikų. Städelsches Kunstinstitut galerijoje eksponuojamos olandų ir vokiečių graviūros, gražiausi piešiniai, senieji meistrų darbai ir pan.

Filmų gerbėjai galės užsukti į Filmmuseum, kuriame saugomi įdomiausi objektai bei dokumentai, susiję su kino gamyba. Taip pat šiame muziejuje rasite kino teatrą, kuriame dažnai rodomi patys seniausi filmai.

XIII – XV amžiau St. Leonhardkirche bažnyčioje visada pilna žmonių, ne tik norinčių pasimelsti, bet ir apžiūrėti unikalius meno dirbinius.

Turistai gausiai lankosi ir Šv. Baltramiejaus katedroje, kuri laikoma tikru gotikos šedevru. Čia buvo karūnuotas Šventosios Romos imperijos valdytojas.

Vokiško alaus mėgėjai visada galės užsukti į mieste esančius barus, kur renkasi ypatingai nuoširdūs ir draugiški vietiniai žmonės, visada nusiteikę su Jumis pabendrauti ir pasidalinti įspūdžiais.

Kitos lankytinos vietos

  • Modernaus meno muziejus
  • Römer yra XV-XVIII a. pastatų ansamblis
  • Historisches Museum
  • Deutsches Architekturmuseum

Tai tik kelios lankytinos vietos Frankfurte prie Maino, tad nepraleiskite progos apsilankyti šiame įspūdingame Vokietijos mieste.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Frankfurtas_prie_Maino

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *