Lankytinos vietos Genujoje

Keliaukime į Italiją ir aplankykime miestą, esantį šalies šiaurės vakaruose, – Genują. Norėtume trumpai Jus supažindinti su svarbiausiomis šio miesto lankytinomis vietomis.

 

Lankytinos vietos Genujoje

Lankytinos vietos Genujoje

 

Genuja pasaulyje žinoma kaip garsiojo atradėjo Kristupo Kolumbo gimtinė. Šis miestas yra didžiausias uostamiestis visoje Italijoje, o taip pat ir svarbiausias miestas Ligūrijos regione. Vos išsilaipinus Genujos uoste, Jums prisistatys turizmo informacijos konsultantė, iš kuriuos gausite miesto žemėlapių bei galėsite užsisakyti profesionalaus gido, kalbančio visomis populiariausiomis kalbomis, paslaugas.

 

Mieste yra puikus Akvariumas, Jūros muziejus bei Senasis uostas. Pastarąjį galima apžvelgti iš tam pritaikytos apžvalgos aikštelės. Genujoje yra Bigo – tai didžiulė metalinė konstrukcija, kuri gali Jus pakelti net į 40 metrų aukštį ir apsukti aplink savo ašį 360 laipsnių kampų, taip suteikdama galimybę pasigrožėti nuostabia miesto panorama ir kraštovaizdžiu.

 

Iš Senojo uosto matyti ir Genujos švyturys, kuris laikomas seniausiu ne tik Italijoje, bet ir visame pasaulyje kelrodžiu jūroje klajojantiems laivams.

 

Keliaujant giliau į miesto centrą galima aplankyti Šv. Jurgio rūmus, didingąją San Lorenzo katedrą, įspūdinguosius Raudonuosius ir Baltuosius rūmus bei Princo rūmus.

 

Lankydamiesi Genujoje užsukite ir į Sant Agostino muziejų, kuriame rasite įvairiausių skulptūrų bei architektūros fragmentų, o Karališkuose rūmuose galima išvysti Savojos karalių rezidenciją ir pasigrožėti jos įspūdingu interjeru, įrengtu pagal rokoko stilių. Genujos dožų rūmuose šiuo metu veikia meno ir kultūros centras.

 

Genuja yra žinoma, kaip didžiausias Europos istorinis miestas. Tuo galima įsitikinti, apsilankius senamiesčio širdyje, kuriame gausu mažyčių gatvių ir alėjų, o vaikštant po jas galėsite pasinerti į gilią senovę, kai Genuja buvo svarbiausias uostas Viduržemio jūroje. Mieste yra nemažai romanų laikų gražių bažnyčių.

 

Genujos jaunimas mėgsta leisti laiką, žaidžiant su draugais viešuosiuose baseinuose, o žvejybos mėgėjai gali mėgautis Šamų žvejyba.

 

Taigi tai tik kelios lankytinos vietos Genujoje, todėl jeigu keliausite po Italiją arba dar neapsisprendėte dėl atostogų vietos, būtinai aplankykite šį miestą ir neabejotinai puikiai praleisite laiką.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *