Lankytinos vietos Gran Kanarijoje

Matyt, jeigu kas nors Jūsų paklaustų, kaip įsivaizduojate Gran Kanariją, daugelis neabejotinai atsakytumėte, kad tai saulėtas rojaus kampelis žemėje. Ir būtumėte teisūs… Gran Kanarija – tai trečia pagal dydį sala Kanarų salyne, vadinama „didžiuliu teminiu parku“. Pasižvalgykime po šią salą ir pažiūrėkime, ką galima čia nuveikti.

Lankytinos vietos Gran Kanarijoje

Lankytinos vietos Gran Kanarijoje

Teroras – tai gražiausias Gran Kanarijos miestelis, kuriame galima išvysti įspūdingą architekūrą, Mergelės Marijos Pušies bažnyčią, pasigrožėti panoraminiu Bandamos kraterio vaizdu ir pakilti į aukščiausią salos tašką bei jos simbolį – Roque Nublo. Tai aukštas kalnas, nuo kurio atsiveria nepakartojamas kraštovaizdis – Tenerifės sala bei kitos apylinkės.

Jeigu norite sudalyvauti spalvingame ir triukšmingame karnavale, kurio metu šokama tiesiog gatvėse, o muzikiniai pasirodymai kviečia įsitraukti į linksmybių sūkurį, aplankykite salos sostinę Las Palmas.

Čia Jūsų laukia ir puikus kurortinis miestelis Puerto Moganas, dar vadinamas „mažąja Venecija“.Puerto Moganas Jus neabejotinai sužavės įvairiausių spalvų gėlynais bei autentiška miestelio dvasia.

Gyvenimas Gran Kanarijoje vyksta dieną naktį. Naktimis veikia kavinės bei barai, kurie kaip niekur kitur alsuoja karščiu ir pramogomis. Yra ir pramogų centras, skirtas netradicinės orientacijos turistams „Jambo“.

Golfo mėgėjai Gran Kanarijoje tikrai ras puikius golfo aikštynus, vandens sporto ištroškusieji galės plaukioti burlentėmis, maudytis, degintis, vaikščioti, bėgioti ir pan. Jeigu norėsite, galėsite apsilankyti ir operoje, klasikinės, roko muzikos koncertuose, meno parodose ar pasimėgauti grožio ir sveikatos procedūromis.

Dažnai turistų lankomas yra Palmitos parkas – tikra tropikų oazė. Išvysite įvairiausių rūšių papūgų, kaktusų, palmių, apsilankyti įspūdingiausiame drugelių paviljone ar orchidėjų namuose.

Lankytinos vietos Gran Kanarijoje atitinka bene kiekvieno turisto poreikius bei svajones – čia ne tik galima pailėsti ar pasikaitinti saulutėje, bet ir daug ką pamatyti bei pasisemti nepamirštamų atostogų įspūdžių.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Gran_Kanarija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *