Lankytinos vietos Hamburge

Tiems, kas dar neturėjo progos susipažinti su įspūdinga vieta, ir tiems, kas domisi kelionėmis, norime pristatyti vieną iš Vokietijos miestų, – Hamburgą. Straipsnyje rasite keletą svarbiausių šio miesto lankytinų vietų.

 

Lankytinos vietos Hamburge

Lankytinos vietos Hamburge

 

Hamburgas laikomas vienu iš įdomiausių miestų Vokietijoje. Jis įsikūręs prie vandens, garsėja savo žaluma ir grožiu. Miesto siūlomos pramogos taip pat yra aukščiausios kokybės: lankydamiesi Hamburge, galėsite susipažinti su ypatingai rafinuotu menu ir kultūra, galbūt pasigrožėti pasaulinio pripažinimo sulaukusiais miuziklais ir aplankyti puikiausius muziejus, išvysti geriausius ir ambicingiausius teatro spektaklius. Ką jau kalbėti apie žymiausius prekybos centrus, kurie siūlo Jums pačias geriausias prekes, o verdantis naktinis gyvenimas kiekvieną įtrauks į linksmybių sūkurį.

 

Miesto centras įsikūręs prie Alsterio ežero. Čia yra ir mėgstama gyventojų poilsio zona bei tikras buriuotojų ir irkluotojų rojus. Taip pat šioje vietoje yra įsikūrusios puikios kavinės bei parduotuvės.

 

Tačiau labiausiai turistus traukia senamiestis. Čia rasite Čilės namą, kuriame būdavo sudaromi geriausi arbatos, kavos ir prieskonių sandoriai. Taip pat užsukite į Deichstraße gatvę, kurioje yra XVII – XIX amžiaus biurai ir gyvenamieji pastatai, o kartu ir prašmatniausi restoranai ir užkandinės. Vaikštinėdami po senamiesti, nusikelsite į senus laikus, kurie buvo tikras rojus prekybininkams.

 

Lankantis Hamburge, būtina aplankyti uostą, šalia kurio yra Senasis tunelis po Elbe. Tai nuostabus kupolo pavidalo statinys, kuriame specialūs liftai Jus nuleis į 24 metrų gylį. Taip pat čia galima pasigrožėti nepakartojama Elbės panorama ir aplankyti Šv. Mykolo bažnyčią bei net tris istorinius muziejaus laivus. Čia įsikūręs ir puikus šviežios žuvies bei jos produktų turgus.

 

Mieste yra ir kitų įspūdingų lankytinų vietų:

  • Rotušė;
  • Binnenalsterio ežeras;
  • Jakobikirche bažnyčia;
  • Paminklas, kuris primena miestui tragiškas karo pasekmes ir t.t.

 

Straipsnyje pateiktos tik kelios, daugybės dėmesio sulaukiančios lankytinos Hamburgo vietos, o jeigu dar niekada nesilankėte šiame mieste, rekomenduojame keliaujant po Vokietiją, aplankyti ir šį nepakartojamą miestą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *