Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Lankytinos vietos Hanoveryje

Lankytinos vietos Hanoveryje

08 22 2011 | Komentuoti


Mes vėl kviečiame Jus į Vokietiją ir siūlome aplankyti dar vieną šalies miestą – Hanoverį. Tai svarbus Vokietijos prekybinis miestas, kur įvyko pirmoji šio tūkstanmečio Pasaulinė paroda, pritraukusi net 20 milijonų žmonių iš viso pasaulio. Jei norite daugiau sužinoti apie miestą, užeikite į anksčiau paskelbtą straipsnį (http://pigiausiskrydziai.lt/hanoveris/ ), o dabar pažvelkime, ką galima aplankyti Hanoveryje smalsiam turistui?

Lankytinos vietos Hanoveryje

Lankytinos vietos Hanoveryje

Hanoveris – ypatingai modernus miestas, turintis gilias tradicijas, nepakartojamai gražius parkus, garsų universitetą bei daugybę universalių parduotuvių bei prekybos centrų.

Jei norite smagiai praleisti laiką ir sudalyvauti kasmet vykstančiame Schuetzenfest šventėje, aplankykite šį miestą vasarą. Hanoveris visame pasaulyje garsėja ir kaip prekybos mugių miestas, o naktinis gyvenimas čia ypač aktyvus ir ganėtinai įvairus.

Mieste dominuoja nepakartojami kraštovaizdžiai bei autentiški pastatai: čia Jūsų laukia barokinis prancūziško stiliaus sodas bei puikus botanikos sodas. Hanoveryje galima rasti ir Karališkuosius sodus.

Mieste yra nemažai įdomių muziejų. Viename iš jų yra saugomos 20 – ojo amžiaus meno vertybės, išlikusios nuo senovės egiptiečių laikų, o taip pat ir senovės aeronautikos eksponatai, įvairios karikatūros. Sprengel muziejus laikomas vienu iš svarbiausių 20 – ojo amžiaus meno muziejumi. Čia skleidžiasi vokiečių ekspresionizmas bei prancūzų modernizmas. Per pastaruosius 20 metų muziejaus kolekcija buvo išplėsta, kad galėtų apimti šiuolaikinio meno laikotarpius. Be plataus eksonatų pasirinkimo kolekcijų, šis muziejus taip pat kasmet rengia apie 25 laikinųjų parodų.

Hanoveris vadinamas „žaliuoju miestu“. Yra Eilenriede miesto miškas, kuriame įrengti pėsčiųjų takai, vadinamieji alaus sodai ir puikiausi restoranai, patrauklus Hannover Nuotykių Zoologijos sodas ir Hanoverio širdis – Maschsee ežeras.

Jeigu norėtume apsilankyti smagiame koncerte, teatre, miuzikle, operoje, operetėje, balete, pasigrožėti šokių pasirodymu, pasijuokti iš geros komedijos, užsukite į garsųjį The Theater am Aegi.

Tai tik kelios lankytinos vietos Hanoveryje, tad nepraleiskite progos apsilankyti šiame puikiame Vokietijos mieste ir tikrai nenusivilsite.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Hanoveris
Žymės: , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.