Lankytinos vietos Havanoje

Šį kartą siūlome Jums nukeliauti į Kubos sostinę, jos komercinį centrą bei didžiausią uostą – Havaną. Norėtume Jus trumpai supažindinti su svarbiausiomis lankytinomis vietomis šiame, didžiausiame Karibų saloje esančiame mieste. Jeigu norite daugiau sužinoti apie Havaną, užeikite į anksčiau paskelbtą straipsnį (http://pigiausiskrydziai.lt/havana/).

Lankytinos vietos Havanoje

Lankytinos vietos Havanoje

Havanos miesto pagrindas yra senamiestis. Čia galima rasti Fidelio Kastro revoliucjos relikvijų muziejų, pamatyti įžymiuosius įtvirtinimus bei apsilankyti Didžiajame Havanos teatre.

Taip pat galima apsilankyti Kapitonų rūmuose, El Temple šventykloje bei užsukti į seniausią uostą – La Fuerza. Verta užsukti ir amatininkų parduotuvėles.

Svarbiausios lankytinos vietos

  • Fortaleza de la Cabana – tai XVIII amžiaus tvirtovė, kurioje daug metų veikė kalėjimas. Dabar čia galima aplankyti Nacionalinę Observatoriją.
  • Castillo de Morro – didžiausias miesto gynybinis statinys, mieste esantis jau nuo XVI amžiaus. Iš pradžių jis turėjo ginti Havaną nuo Ispanijos pirataujančių laivų. Dabar iš švyturio atsiveria nepakartojama miesto panorama, o tvirtovėje įkurtas muziejus, kuriame eksponuojami Kubos istoriją ir Kolumbo vizitą reprezentuojantys eksponatai.
  • Katedra, kurios statybos buvo pradėtos Jėzuito ordino dar XVIII amžiuje. Čia galima išvysti gražų barokinį fasadą bei dvi varpines, o šalia beisrenkantys amatininkai Jums pasiūlys geriausias savo prekes.
  • Plaza de Armas – tai seniausia miesto aikštė, kurios centre stovi Cespendes paminklas, šiek tiek toliau stovi El Tamplete šventykla. Anksčiau jos vietoje buvo laikomos pačios pirmosios mišios nuo miesto atsiradimo pradžios. Čia išvysti galima buvusią miesto vadovo rezidenciją – Palacio del Segundo Cabo. Kapitono rūmai įsikūrę vakariniame aikštės kampe. Juose gyveno šalies prezidentai ir vietininkai, o šiuo metu ten veikia miesto istorijos muziejus.
  • Nepriklausomybės karo reliktai, klasikinės tapybos šedevrai bei šiuolaikinės tapybos darbai saugomi Museo Nacional Palacio de Bellas Artes.

Tai tik kelios lankytinos vietos Havanoje, tad jei norite puikiai praleisti laiką su šeima bei artimaisiais, nepraleiskite progos apsilankyti šiame mieste.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Havana

http://www.youtube.com/watch?v=OWoKUEK1zlc

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *