Lankytinos vietos Hiustone

Palikime Turkiją ir keliaukime į Teksaso valstijas bei aplankykime didžiausią jų miestą – Hiustoną. Kodėl šis miestas taip traukia turistus? Kokios įdomiausios lankytinos jo vietos? Į šiuos klausimus ir bandysime atsakyti mūsų straipsnyje apie Hiustoną.

 

Lankytinos vietos Hiustone

Lankytinos vietos Hiustone

 

Hiustono mieste yra puikus Holokausto muziejus, skirtas XX – ojo amžiaus tragedijos aukoms pagerbti. Muziejuje galėsite susipažinti ne tik su holokausto istorija bet ir nacistine Vokietijos valdžia.

 

Spausdinimo istorijos muziejuje rasite retų ir neįprastų spaudinių, pavyzdžiui, Dharani Pereikite, kuris buvo vienas iš seniausių spaudinių ilgoje spausdinimo istorijoje. Taip pat surinka didelė kolekcija straipsnių apie „Titaniko“ katastrofą, Pearl Harborą bei kitus, istoriškai svarbius įvykius.

 

Hiustone yra ir nepakartojamas Gamtos mokslų muziejus, kuris yra tiek šauni pramogų vieta vaikams, tiek ir puiki švietimo ir estetinio pobūdžio vieta suaugusiems. Čia Jūsų laukia įspūdinga milžiniško Diplodoko skelete ir mineralų salė bei daugybė kitų įdomių eksponatų.

 

Dailės muziejuje išvysite geriausius prancūzų impresionistų darbus, Europos ir Amerikos tapytojų šedevrus, tarp jų Picasso ir Rembranto paveikslus. Taip pat yra Lotynų Amerikos fotografijų kolekcija.

 

Populiari susitikimų ir dažnų bendruomenės renginių vieta yra Towne centro parkas. Šis parkas apsuptas daugybės žalumos ir didingų medžių, todėl čia praleista popietė suteikia puikią galimybę pailsėti nuo miesto triukšmo ir žmonių minios.

 

Nuo miesto šurmulio pabėgti siūlo ir Elanore Tinsley parkas, kuris įsikūręs pačioje Hiustono širdyje. Čia kasmet rengiami keli dideli renginiai, įskaitant vaikų dienos šventę ir Nepriklausomybės dienos minėjimą. Parke gausu pėsčiųjų takų, aukštų medžių ir gražių aikščių bei aikštelių.

 

Puikia ir įdomia pramoga visai šeimai gali tapti pasivaikščiojimas po Hiustono zoologijos sodą, kurį kasmet aplanko daugiau nei 1,5 milijono lankytojų. Turistus čia traukia 55 akrų sodas, kuriame galima rasti daugiau nei 5000 gyvūnų ir virš 700 jų rūšių.

 

Straipsnyje pateiktos Hiustono lankytinos vietos yra mėgstamos ne tik miestą lankančių žmonių, bet ir vietinių gyventojų, o atsiliepimai apie jas yra tik patys geriausi, nepaisant lankytojų amžiaus ar tautybės.

 

http://www.youtube.com/watch?v=E2HzI2iEHmY

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *