Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Lankytinos vietos Hurgadoje

Lankytinos vietos Hurgadoje

05 06 2012 | Komentuoti


Artėjant kelionių sezonui, kartais būna sunku išsirinkti tinkamą vietą atostogoms. Vieni keliauja į jau patikrintas vietas, kiti gi ieško naujų ir nepatirtų įspūdžių. Siūlome Jums susipažinti su vadinamąja antrąja lietuvių Palanga, kurioje ne tik gausu tautiečių, bet ir daugybė įvairiausių pramogų. Savo skaitytojams pristatome Hurgadą.

Lankytinos vietos Hurgadoje

Lankytinos vietos Hurgadoje

Lankydamiesi šiame Egipto kurorte, būtinai paskirkite nors vieną dieną kelionei į Giftuno salos pusę. Ją pasiekti galima kateriu, o pirmojo sustojimo metu galima panerti pačiose įspūdingiausiose Raudonosios jūros vietose, šalią nuostabiųjų koralų rifų. Pasigrožėję nepaprasto grožio gamta, leisitės į kelionę po Giftuno salą, kurioje galėsite pailsėti geriausiuose paplūdimiuose, o po raminančios ir kupinos įspūdžių popietės būsite pavaišinti pietumis, nealkoholiniais gėrimais bei vaisiai tiesiog ant laivo denio.

Hurgadoje vakarais vyksta nepamirštamas šou – visų vaivorykščių spalvų fontanų čiurkšlės, rodos, siekiančios aukštumas, užburia praeivius ir nepalieka abejingų. Vandens šokis pagal klasikinę muziką nuteiks ne tik svajingai, bet ir paliks neišdildomą įspūdį.

Bevaikščiodami Hurgados gatvėmis, neabejotinai aptiksite daugybę vietų, kur vietiniai vyrai susėdę prie kaljanų ir puodeliais arbatos aptarinėja dienos įvykius ir stebi praeivius. Nesidrovėkite ir prisėskite šalia jų – vyrukai nedvejodami pasidalins kvapniais kaljanais, o paragavę gardžios kavos, pajusite visą Egipto ivairiapusiškumą.

Jaunimą sužavės gausybė vakarietiškų naktinių klubų. Nors įėjimas gana brangus, tačiau dažniausiai į bilieto sumą įeina nemokami alkoholiniai kokteiliai. Pasidomėję skelbiama informacija, į klubą galima įeiti ir nemokamai, o merginos po vidurnakčio daug kur lepinamos nemokamais gėrimais.

Rekomenduojama aplankyti Šarm al Nagą – koralų draustinį. Ši vieta randasi vos kilometrų nuo Hurgados ir traukia miližiniškas mases smalsių turistų pačiais nuostabiausiais koralų rifais, kurių daugelis tęsiasi net 2 kilometrus. Nepamirškite įsigyti nardymo kaukę ir šią ekskursiją paversite kelione po nepakartojamą Raudonosios jūros gyvūnijos pasaulį.

Įvairiapusiška Hurgada ir jos lankytinos vietos pritraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio, tačiau kiekvienam lietuviui šiame rojaus kampelyje maloniausia išgirsti į jį beiskreipiantį tautietį, tad jeigu bijote vienatvės svetimame krašte, aplankykite Hurgadą ir viešnagės metu tikrai neliksite be malonios draugijos.
Žymės: ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2010 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą. Draugai:Darbas Norvegijoje Anglija