Lankytinos vietos Indijoje

Indija septinta pagal dydį ir antra pagal gyventojų skaičių pasaulio valstybė. Savo nepakartojama gamtos bei architektūros įvairove stebinanti ir traukianti turistus iš viso pasaulio. Himalajų kalnynas, balto smėlio paplūdimiai, arbatos namai, dvasiniai kultūros centrai tai tik maža dalis Indijos turtų.

lankytinos vietos Indijoje

lankytinos vietos Indijoje

Sakoma, kad norint pamatyti visą pasaulį reikia apkeliauti pusė pasaulio, apsilankius Indijoje galima įsvysti jį visą.

Delis- Indijos sostinė ir vienas įspūdingiausių šalies miestų. Vienas įdomiausių turistinių objektų – Raudonasis fortas. Kutub minaro minaretas ne tik seniausias paminklas Delyje, tačiau ir simbolizuoja pasaulėžiūrų konfliktus. Šalia minareto legendomis apipinta Geležinė kolona.

Gaukite asmeninį kelionės į Indiją pasiūlymą tinklalapyje http://www.kelionesiindija.lt.

Dardžilingas – miestas Indijoje, Vakarų Bengalijos valstijoje. 2185 metrų aukštyje įsikūręs miestas kviečia pamatyti iškilusius Himalajų gūbrius, bei paragauti brangiausios pasaulyje arbatos gaminamo Dardžlingo apylinkėse.

Varanasis vienas iš įspūdingiausių Indijos miestų. Tai vienas iš kultūros bei istorijos centrų. Tai viena iš švenčiausių vietų Indijoje. Čia atvyksta induistų piligrimai Gango upėje nuplauti savo nuodėmes.

Agra labiausiai žinoma, kaip Tadžmahalo vieta. Taip pat kiti įstabūs architektūros statiniai, balto marmuro rūmai – Perlo mečetė, Agros fortas garsina Agrą visame pasaulyje, o turistų tarpe nepalieka abejingų.

Leh vienas iš populiariausių turistų ventrų Indijoje. Svaiginanti vieta kupina romantikos 3524 metrų aukštyje. Puiki vieta susituokti ir keliauti pasisemti romantikos, ar išgyventi skyrybų nuotaikas.

Indijoje vyrauja net šešios klimatos juostos, todėl klimatas labai įvairus.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *