Lankytinos vietos Jakaterinburge

Nepalikime Rusijos ir aplankykime kitą šalies miestą – Jakaterinburgą. Trumpai pristatysime keletą svarbiausių jo lankytinų vietų, kurias su malonumu lanko ne tik turistai, bet ir vietiniai gyventojai.

 

Lankytinos vietos Jakaterinurge

Lankytinos vietos Jakaterinburge

 

Jakaterinburgas įsikūręs ypatingai gražioje vietose – jį supa Uralo kalnai ir šimtai mažų ežerėlių. Pačiame mieste yra daugybė įdomių ir smagių lankytinų vietų, kurio kasdien atveria savo duris nuotykių ir įspūdžių ištroškusiems lankytojams.

 

 

Jakaterinburge yra puikūs sporto rūmai – tai sporto kompleksas, įsikūręs netoli miesto geležinkelio. Juose yra pagrindinė arena, kuri talpina 5000 žiūrovų, o viso komplekso veikla yra orientuota į įvairių komandinių sporto šakų varžybas, pavyzdžiui, čia dažnai rengiamos tinklinio, krepšinio, mini futbolo rungtynės.

 

Ypač įspūdį kelia Sevastjanovo namai. Šis pastatas mieste stovi nuo XIX amžiaus ir yra puikus gotikos – maurų architektūros stiliaus pavyzdys Uralo – Sibiro rajone. Namai įtraukti į kultūros paveldo objektų sąrašą.

 

Iš toli akį traukia Jakaterinburgi akademinis Operos ir baleto teatras, kuris yra vienas seniausių visoje Rusijoje. Nuo pat 1912 metų, kai šis teatras pirmą kartą atvėrė savo duris, jis sugebėjo išlaikyti savo geriausias tradicijas ir puikų vardą.

 

Jakaterinburgo Geležinkelio stoties muziejus – tai Istorijos, Mokslo ir technologijų muziejus, kuris yra XIX amžiaus istorijos ir kultūros paminklas. Priešais jį, po atviru dangumi įsikūręs skulptūrų muziejus.

 

Miestas turi ir nuostabią ledo areną, kuri buvo pastatyta 1972 metais, tačiau 2006 metais ji buvo renovuota ir dabar tiesiog alsuoja moderniškumu ir prabanga. Ši arena talpina net 5570 žiūrovų bei suteikia puikias galimybes treniruotis geriausioms ledo ritulio komandoms.

 

Jakaterinburge stovi nuostabus Vladimiro Vysockio it Marinos vlády paminklas, kurį galima išvysti prie pagrindinio įėjimo į prekybos ir pramogų centrą „ Antaeus“. Vysockio asmenybė naudojama vaizduoti kovotoją ir maištininką, nors šis paminklas kaip niekada ramiai ir taikiai nepaliaujamai „dainuoja“ meilės dainą.

 

Taigi tai tik kelios įspūdingos Jakaterinburgos lankytinos vietos, todėl tęsiant kelionę po Rusiją, šis miestas būtų puiki ir įdomi stotelė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *