Lankytinos vietos Jūrmaloje

Šį kartą keliausime į kaimyninę Latviją ir aplankysime didžiausią Baltijos šalių kurortinį miestą – Jurmalą. Tai ne tik mėgstama turistų vieta, bet kartu joje dažnai rengiamos tarptautinės konferencijos ir įvairios sueigos. Pažvelkime, kas taip traukia į šį miestelį lankytojus.

Lankytinos vietos Jūrmaloje

Lankytinos vietos Jūrmaloje

Miestas pasižymi švelniu klimatu, jūra ir sveiku oru bei mineraliniais vandenimis, todėl ypač patrauklus balto smėlio paplūdimys vasaros metu visada būna pilnas lankytojų. Jie renkasi čia ne tik tam, kad pailsėtų ar atgautų jėgas, bet ir tam, kad sustiprintų sveikatą, pavyzdžiui, užsiimant gydomojo dumblo procedūromis.

Jūrmaloje gausu kurortinių viešbučių, resotranų, SPA centrų ir kitų pramogų. Jeigu mėgstate sportą, galite išbandyti jėgas teniso kortuose ar treniruoklių salėse, o vandens pramogų mėgėjai visada galės paplaukioti jachtomis ar pasivažinėti vandens motociklais.Taip pat yra daugybė vietų, kur galima pažaisti bilijardą ir boulingą ar sudalyvauti viename iš daugelio čia vykstančių koncertų.

Turistai gali smagiai leisti laiką vandens atrakcionuose „Līvu akvaparkā“ ar mėgautis kitais vandens atrakcionais tiesiog pajūryje.

Miestas stebina savo lankytojus medine architektūra. Mediena buvo pasirinkta dėl teigiamų jos savybių bei įtakos sveikatai. Taip pat tai atrodo labai estetiškai ir patraukliai bei tinka prie Jūrmaloje vyraujančio klimato.

Visą miestą galima apžiūrėti vaikštant pėsčiomis. Yra 8 maršrutai, kurie apima 14 miesto kultūros istorijos centrų. Neabejotinai prieisite Jūrmalos muziejų, kuriame laikoma didžiausia šalyje maudymosi kostiumų kolekcija bei kurorto istoriniai objektai. Taip pat galėsite apsilankyti Aspazijos name – muziejuje, kur garsi poetė Aspazija leido paskutinius savo gyvenimo metus.Yra ir Jūrmalos muziejus po atviru dangumi, kur išvysite autentiškus žvejų ūkius, valtis, įspūdingą inkarų kolekciją bei išmoksite rišti virves ar adyti tinklus.

Netoli Jūrmalos yra įsikūręs Kino miestas „ Cinevilla“. Čia rasite nemažai kino dekoracijų bei galėsite aplankyti ginklų ir pašto muziejų.

Tai tik maža dalis lankytinų vietų Jūrmaloje, tad jei norite praleisti atostogas kurorte, bet nevažiuoti per visą pasaulį, užteks aplankyti brolius latvius ir tikrai smagiai praleisite laiką.

Naudingos nuorodos

http://www.jurmala.lv/page/666

http://lt.wikipedia.org/wiki/J%C5%ABrmala

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *