Lankytinos vietos Kazanėje

Keliaukime į Rusiją ir aplankykime Rusijos Tatarstano respublikos sostinę – Kazanę. Šis miestas laikomas pagrindiniu totorių kultūros centru. Norėtume Jus trumpai supažindinti su įdomiausiomis lankytinomis vietomis Kazanėje. Jeigu norėsite daugiau paskaityti apie šį miestą, užeikite į anksčiau mūsų svetainėje paskelbtą straipsnį (http://pigiausiskrydziai.lt/kazane/).

 

Lankytinos vietos Kazanėje

Lankytinos vietos Kazanėje

 

Kazanėje yra puikus Vandens parkas. Tai smagi ir labai įdomi vieta visai šeimai bei laiko praleidimui su draugais. Čia gausu baseinų, barų, geros muzikos ir karštų pirčių.

 

Galima aplankyti Ūkininkų rūmus. Šie dažnai lyginami su Versalio rūmais. Tai gana modernus pastatas, iš kurio išvaizdos Jūs niekada nepasakysite, kad čia įsikūrę Žemės ūkio rūmai.

 

Qolşärif mečetė kadaise buvo didžiausia visoje Rusijoje. Mečetė buvo pradėta statyti dar XVI amžiuje, naudojant ankstyvojo Renesanso ir Osmanų architektūros elementus. Vėliau šią mečetę sunaikino Ivanas Rūstusis Kazanės šturmo metu, o po atstatymo originalių detalių ne taip jau daug ir liko …

 

Kazanėje stovi paminklas Leninui. Nors šios svarbios istorinės asmenybės paminklų yra visoje Rusijoje, Kazanėje jis turi ypač didelę reikšmę. Leninas mokėsi šio miesto universitete ir suformavo savo mintis dėka Kazanės švietimo.

 

Bene didžiausias miesto pasididžiavimas ir įžymybė yra Kazanės Kremlius. Jis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldą ir saugo netgi 1000 metų istoriją. Ši tvirtovė pritraukia daugybę turistų iš viso pasaulio.

 

Be visų šių svarbių miestui vietų, galima apsilankyti Gubernatoriaus rūmuose, kurie nustebins Jus prašmatnumu ir stovi Kazanėje jau nuo XIX amžiaus. Taip pat Petropavlovsko soborą, pradėtą statyti XVIII amžiuje, ir to paties amžiaus Mardžani mečetę.

 

Straipsnyje pateiktos svarbiausios ir įdomiausios lankytinos vietos Kazanėje, todėl nepraleiskite progos apsilankyti šiame Rusijos mieste ir puikiai bei smagiai praleisti keletą dienų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *