Lankytinos vietos Kylyje

Palikime Estiją ir keliaukime į Vokietiją bei aplankykime jos miesta – Kylį. Trumpai susipažinkime su svarbiausiomis jo lankytinomis vietomis, o norėdami daugiau sužinoti apie šį miestą, užeikite į anksčiau paskelbtą straipsnį (http://pigiausiskrydziai.lt/kylis/).

Lankytinos vietos Kylyje

Lankytinos vietos Kylyje

  • Kylyje galima aplankyti Laboe karinio jūrų laivyno memorialą, kurio bokšto aukštis siekia net 72 metrus, o pasiekus viršų galima pasigrožėti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu. Taip pat či galima rasti didelį memorialinį kambarį ir išsamų Vokietijos karinio jūrų laivyno istorijos muziejų. Iš pradžių jis buvo skirtas pagerbti žuvusiems Pirmojos pasaulinio karo metais, tačiau vėliau jį pertvarkė tam, kad pagerbti būtų ir visų tautybių jūrininkai žuvę pasaulinių karų metais.
  • Būtinai aplankykite Šv. Mikalojaus bažnyčią. Tai gotikinis pastatas pačioje Senamiesčio širdyje. Iš pradžių ji buvo pastatyta XIII amžiuje, tačiau XIX amžiuje ji buvo smarkiai pakeista. Antrojo pasaulinio karo metais bažnyčią nuniokojo ir vėliau tik dalinai atstatė. Šiomis dienomis viduje yra nemažai įdomių istorinių daiktų, kurie buvo išgebėti nuo sunaikinimo.
  • Dėmesio vertas ir Kylio akvariumas. Čia galėsite iš arti stebėti žaismingus ruonius, o didelė žuvų įvairovė stebina ne vieną lankytoją.
  • Savo duris smalsiems turistams atveria ir Kylyje esantis Kultūros muziejus. Jis visų pirma orientuojasi į pietų jūrų tautų gyvenimą ir kultūrą. Čia galima pamatyti daug įvairiausių objektų, surinktų iš viso pasaulio, ir pasigrožėti tradiciniu menu. Muziejus priklauso Kylio universitetui.
  • Didelė kolekcija šiuolaikinio meno kūrinių ir antikvarinių daiktų Jūsų laukia Kylio dailės galerijoje. Pamatysite ir daugybę skulptūrų, tapybos darbų, fotografijų, video įrašų bei kitų įdomių objektų. Turėsite galimybę pasigrožėti ir XIX amžiaus romantiškos tapybos paroda. Už lango įkurtas puikus skulptūrų sodas ir kavinė.
  • Kylio mieste yra universitetui priklausantis Zoologijos muziejus. Didžiausias ir bene svarbiausias eksponatas – didžiojo mėlynojo banginio skeletas. Zoologijos muziejus yra puiki laiko praleidimo vieta tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Tai tik kelios įdomios ir įspūdingos lankytinos vietos Kylyje, todėl jei dar neapsisprendėte, kur keliauti, apsvarstykite galimybę aplankyti šį Vokietijos miestą.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Kylis

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *