Lankytinos vietos Los Andžele

Šį kartą kviečiame Jus apsilankyti viename iš Kalifornijos miestų – Los Andžele. Tai ekonominis, verslo ir kultūrinis centras Kalifornijoje, tad pažvelkime, ką būtų galima pamatyti ir nuveikti šiame įspūdingame mieste.

Lankytinos vietos Los Andžele

Lankytinos vietos Los Andžele

Šiame mieste niekada nepamatysite tuščių ir ramių gatvių ar autostradų ir visada būsite apsuptas minios skubančių žmonių. Be aukštųjų dangoraižių, Los Andžele gausu paplūdimių, alsuojančių karščiu ir pramogomis, baseinų bei žaliuojančių palmių. Studentų džiaugsmui, čia ne tik pramogaujama, bet galima siekti aukštojo išsilavinimo universitetuose ar aukštosiose mokyklose. Apsilankyti siūloma tyrimų institutuose, įvairiuose teatruose ir muziejuose.

Labiausiai turistus žavi galimybė pasivažinėti po žvaigždžių namus. Nors į vidų niekas neįleidžia, bet užtenka vos užmesti akį į tuos įspūdingus apartamentus, kad suprasti, kaip jų gyvenimas skiriasi nuo mūsų. Iš toli galėsite pasigrožėti ne vienos Holivudo žvaigždės namais.

Apžiūrėję žvaigždžių rajoną, galėsite pasivaikščioti po Holivudo Žvaigždžių alėją. Tai garsusis šaligatvis, kuriame puikuojasi kino, teatro bei kitų garsių žmonių bei atlikėjų vardinės „žvaigždės“. Be šių memuarų, čia galima užsukti į gana paprastas suvenyrų parduotuves ar užkandines.

Garsieji dangoraižiai stūkso Los Andželo centre. Keisčiausia, kad ši vieta ramiausia visame mieste, kur neišvysite tūkstančių žmonių ar perpildyto eismo.

Be visų šių, tik Los Andželui būdingų pramogų, galite apsilankyti ir įvairiuose muziejuose. Pavyzdžiui, El Pueblo de los Angeles muziejuje yra įrengtas valstybinis istorinis parkas. Šio muziejaus vietoje kadaise prasidėjo Los Andželo istorija, todėl čia rasite seniausius miesto pastatus. XX amžiaus darbai eksponuojami Šiuolaikinio meno muziejuje. Taip pat turistai gausiai lankosi Los Andželo gamtos istorijos muziejuje, Kalifornijos mokslo centre ar Kalifornijos afroameikiečių muziejuje.

Tai tik kelios lankytinos vietos Los Andžele, tad jei norite apsilankyti šiame įspūdingame JAV didmiestyje, skirkite keletą dienų savo atostogų ir tikrai nenusivilsite.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Los_And%C5%BEelas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *