Lankytinos vietos Madride

Šį kartą siūlome Jums aplankyti saulėtąją Ispaniją bei jos sostinę Madridą ir susipažinti su svarbiausiomis ir galbūt įdomiausiomis lankytinomis vietomis šiame mieste.

Lankytinos vietos Madride

Lankytinos vietos Madride

Didžiausiame šalies mieste, įkurtame maurų, tikrai yra ką aplankyti ir pamatyti. Pavyzdžiui, Saulės vartai yra įspūdingas rajonas, kuris siūlo turistams apsilankyti įvairaus asortimento parduotuvėse, užsukti pavalgyti į puikias kavines ir restoranus. Čia galima pamatyti ir Karolio III statulą arba garsųjį Madrido simbolį – Lokį.

Istoriškai svarbi yra Madrido Plaza Mayor aikštė. Joje yra įvykę daugybė svarbių bei reikšmingų įvykių, įvykdyta nemažai egzekucijų, vykdavo netgi bulių kautybės, inkvizijos teismai ir pan. Kiekvieną sekmadienį galite apsilankyti kolekcininkų turguje.

Daugybė įspūdingų meno kūrinių galite išvysti Monasterio de las Descalzas Reales religiniame pastate, kuris mieste stovi jau nuo XVI amžiaus.

Pasivaikščioti galėsite pagrindine miesto gatve, kur yra nemažai parduotuvių, viešbučių, restoranų ir įvairaus pobūdžio architektūrinių pastatų.

Rekomenduojama apsilankyti Museo Taurino, kuriame saugomi įvairūs koridos reikmenys. Muziejus įsikūręs šalia La Ventas bulių kovos arenos, kuri laikoma viena gražiausių visoje Ispanijoje.

Viena mėgstamiausių turistų vietų yra Paseo del Prado alėja, įkurta XVIII amžiuje. Čia yra ir centrinis Ispanijos bankas, ir Museo Thyssen – Bornemisza muziejus bei kitos dėmesį traukiančios vietos.

Madride nemažai muziejų, pavyzdžiui, Prado muziejus, kuriame saugomi geriausi tapybos darbai iš viso pasaulio. Dirbiniai, susiję su Ispanijos kolonijomis Amerikoje, laikomi Museo de America, o eksponatai, kurie siekia net mūsų priešistorės laikus, saugomi Madrido nacionaliniame archeologijos muziejuje. Apie XX amžiaus dailę bei meno kūrinius galima daug ką sužinoti, apsilankius Centro de Arte Reina Sofia.

Madridas – tai nuostabus miestas, kuriame visos lankytinos vietos paliks Jums neišdildomų įspūdžių, tad nepraleiskite progos apsilankyti šiame mieste.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Madridas

http://www.youtube.com/watch?v=q_Mr4-ihp20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *