Lankytinos vietos Maljorkoje

Kadangi ankstesniame straipsnyje pristatėme Jums gerą naujieną apie naujuosius tiesioginius skrydžius Kaunas – Maljorka, šiandien norėtume supažindinti su įdomiausiomis lankytinomis šio nepaprasto kurorto vietomis.

 

Lankytinos vietos Maljorkoje

Lankytinos vietos Maljorkoje

 

Kasmet šį kurortą aplanko daugiau nei 20 milijonų turistų, tačiau neverta jaudintis – vietos atsiras kiekvienam – ne tik turtuoliams, bet ir nuo kasdieninių darbų pavargusiems smalsuoliams. Atvykę į didžiausią Balearų salą, galėsite apsistoti viename iš daugybės puikių viešbučių, pro kurių langus atsiveria įspūdingi Viduržemio jūros vaizdai.

 

Maljorką galima aplankyti ne tik vasarą, bet ir žiemą, kurios palyginus būna sausos ir švelnios. Visų pirma siūlome užsukti į kartuziečių vienuolyną, kuriame vienuoliai glaudėsi jau nuo XIV amžiaus. Šiomis dienomis jo celėse rasite eksponuojamus čia gyvenusių menininkų eksponuojamus asmeninius daiktus, nuotraukas ar dokumentus. Taip pat galima įsigyti pieštukų, kurie papuošti G. Sand ir F. Chopino autografais.

 

Lluco vienuolynas Sierra de Tramunta kalnuose yra pagrindinis Maljorkos piligrimystės centras. Turistai miniomis traukia su viltimi, kad stebuklingoji Dievo Motina išpildys jų norus, o prie jos skulptūrėlės per mišias visada stovi eilės tikinčiųjų, laukiančių galimybės paaukoti kelias monetas už savo artimųjų gerovę.

 

Neįprasta ir Maljorkos sostinės katedra, kurios interjeras buvo atnaujintas XX amžiaus pradžioje ispanų modernisto A. Gaudi. Šiandien čia galima pasigrožėti karališkąja koplyčia ir įmantriu altoriumi, kuris iškaldintas metalo baldakimais su įkomponuotais šviestuvais, taip pat čia gausu įvairiausių gobelenų ir, žinoma, Nukryžiuotojo skulptūra. Katedra gali didžiuotis didžiausiu pasaulyje vitražu.

 

Apsilankius šventosiose vietose, siūlome užsukti į dirbtinių perlų fabriką „Majorica“, kur galėsite ne tik paganyti akis į gaminamus perlus, bet ir vieną iš jų įsigyti.

 

Dėmesio verti ir šiurpieji Drakono urvai netoli Porto Cristo miesto bei jų nepakartojamai gražus apšvietimas. Deja, nederėtų pamiršti, kad olose draudžiama fotografuoti ar filmuoti.

 

Maljorka – tai puikaus sangrijos vyno užeigų namai. Taip pat čia galima pasimėgauti šviežiomis jūros gėrybėmis, vaisiais bei daržovėmis ar išbandyti ispanišką patiekalą paelja.

 

Ką jau kalbėti apie karščiu alsuojančius paplūdimius ir ekstremalias vandens pramogas visai šeimai…

 

Tad jeigu norite smagiai praleisti atostogas, Maljorka ir jos lankytinos vietos laukia Jūsų ir kiekvieno smalsuolio, pasiryžusio nuotykiams ir kvapą gniaužiantiems įspūdžiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *