Lankytinos vietos Maljorkoje

Kviečiame Jus aplankyti vieną iš Ispanijos salų, esančią Viduržemio jūroje, Balearų salyne, – Maljorką. Norėtume trumpai pristatyti šią įspūdingą salą bei žymiausias lankytinas jos vietas.

Lankytinos vietos Maljorkoje

Lankytinos vietos Maljorkoje

Maljorka dažnai vadinama pasaulinės reikšmės vietove. Čia kasmet apsilanko apie 20 milijonų turistų iš viso pasaulio, nors daugiausia jų būna iš Prancūzijos, Jungtinių Karalysčių, Rusijos bei Vokietijos. Daugiausia veiklos ir labiausiai lankoma Maljorka yra liepos – rugpjūčio mėnesiais, kur salos lankytojai mėgaujasi poilsiu puikiuose paplūdimiuose, lankosi įspūdinguose senoviniuose muziejuose ar tiesiog smagiai pramogauja ir praleidžia keletą įsimintinų dienų.

Dažniausiai turistai renkasi salos sostinėje Palmoje, kurioje galima rasti senovės romėnų miestą, apjuostą gynybine siena, – Alcudią. Čia išvysite ne tik senuosius romėnų namus, bet ir amfiteatro liekanas.

Taip pat sostinėje galima apsilankyti Fundacio Pilar i Joan Miro pastate, kuriame išvysite dailininko Miro dirbtuves ir įvairius jo darbus, o vaikščiodami miesto pakrante galėsite grožėtis nuostabia Katedra.

Aplankyti jachtų uostą Jums siūlo ypač prabangus Andratx miestelis, o La Granja ir Alfabia salyne esančius dvarus aplanko beveik kiekvienas čia atkeliavęs turistas.

Monasteri de Liuc vienuolynas Jus pakvies į įsimintiną ekskursiją, kurios metu aplankysite muziejų bei bažnyčią bei galėsite prisiglausti jo svečių namuose.

Kadaise Valldemossa gyvenvietėje, kuri yra kalnuose, lankėsi pats garsusis kompozitorius F.Šopenas. Šiandien jame galima aplankyti Reial Cartoixa vienuolyną.

Lankydamiesi šioje saloje, neabejotinai liksite sužavėti ypatingai kontrastingais vietovių kraštovaizdžiais: čia ir kalnai, ir lygumos, vienur pakrantė uolieta, kitur įsikūrę puikiausi paplūdimiai, o giliau saloje galima išvysti netgi javų laukus.

Tai tik kelios lankytinos vietos Maljorkoje, tačiau jų neabejotinai yra ir daugiau, kurios kasmet savo turistams pasakoja ilgą istoriją bei palieka neišdildomų įspūdžių.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Maljorka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *