Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Lankytinos vietos Malmė

Lankytinos vietos Malmė

08 29 2011 | Komentuoti


Šiandien siūlome aplankyti Švediją ir vieną iš jos miestų – Malmė. Ji trečias pagal dydį miestas šalyje, siūlantis nemažai pramogų ir gražių objektų. Pažiūrėkime, ką galima būtų aplankyti Malmė?

Lankytinos vietos Malmė

 Lankytinos vietos Malmė

 

Malmė stovi puiki XV amžiaus pilis, kuri kadaise priklausę Danijos karaliui Kristijonui III. Pilyje įrengtas Malmė muziejus, kuriame galima išvysti daug įvairiausio pobūdžio eksponatų.

 

Ypač turistų mėgstama Mažoji aikštė. Bevaikštant po šią aikštę, galima užsukti į gale įsikūrusį turgų. Taip pat čia gausu puikiausių kavinių bei prabangių restoranų.

 

Vaikščiodami po miesto senamiesti, išvysite gana įdomią dekoraciją – didelę stalinę lempą, kuri kadaise nušviesdavo vakaro užkluptą aikštę. Taip pat rasite įdomią skulptūrą, kuri vienų vadinama „Muzikantais“, o kitų „Orkestru“. Malmė galima pamatyti ir daug kur gerai žinomą dangoraižį – „Besisukantį torsą“. Šis milžinas laikomas miesto vizitine ir stovi Western Harbour rajone, kuris buvo suplanuotas kas kelerius metus Švedijoje vykstančiai namų parodai.

 

Įdomiai ir nekasdieniškai atrodo pašto pastatas bei geležinkelio stotis. Malmė yra puiki prieplauka, o taip pat kiekvienas norintis pailsėti ar pasigrožėti atsiveriančiais vaizdais, gali nevaržomai įsitaisyti specialiai tam skirtose prieigose prie vandens.

 

Būtinai nueikite į pagrindinėje miesto aikštėje stovinčią Malmė rotušę, kuri buvo pastatyta 1546 metais bei aplankykite baltų gotikinį statinį – St. Petri Kyrka bažnyčią. Daugybę turistų iš viso pasaulio pritraukia ir Rooseum muziejus, kuris buvo įkurtas tam, kad galėtų reprezentuoti modernųjį meną. Muziejus buvo atidarytas 1988 metais.

 

Lankydamiesi šiame mieste, rasite ir Malmė bei Kopenhagą jungiantį tiltą – tunelį, kurį sudaro 8 km ilgio tiltas, 4 km ilgio sala bei 4 km ilgio tunelis.

 

Straipsnyje pateiktos tik kelios, tačiau bene pačios įdomiausios lankytinos vietos Malmė, o jeigu dar neteko lankytis šiame mieste, būtinai čia užsukite ir pasigrožėkite Jums siūlomais objektais.
Žymės: , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.